Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming outltam anyumnak...Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outltam anyumnak...Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve coming outoltam anyámnak, és akkor sem kezelte túl jól, nem hitte el és teljesen maga alatt van állítólag azóta is. Azt mondja szeret, mert a fia vagyok, de fél, hogy ha kiderül, és apám megtudja, akkor apám megvon minden támogatástól, kitagad itthonról és hasonló(egyetemista vagyok). Mondta anyum, hogy nincs olyan nap, hogy ne gondolna erre, hogy én más vagyok, és ez óriási nyomást gyakorol rám, mintha elcsesztem volna mindent ezzel, hogy elmondtam neki.

Nagyon szomorú vagyok emiatt, és nem tudom mit kellene tennem.



2020. aug. 20. 15:11
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Mellesleg én azt írtam, hogy anyám fél attól, hogy kitagad, és megvon a támogatástól, és nem azt, hogy én félek. Anyám kért meg rá, hogy ne mondjam el apámnak, se senkinek a családból. :)
2020. aug. 21. 19:27
 32/37 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te tudod milyen ember az apád, kinézed-e belőle, hogy kitagadna. Te tudod milyen kapcsolatban vagytok és nem mi. De feltételezem, hogy nem rózsás a kapcsolatotok, ha anyud ilyeneket beszél.
2020. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Jó kapcsolatunk van, és mellesleg nem veszitek észre, hogy nem az a kérdésem, hogy elmondjam-e apámnak, hanem az, hogy ahogyan elmondtam anyámnak, ő nem kezelte jól?

Lényegében azokhoz szólnék, akiknek van ebben tapasztalatuk, és ezt hogyan vészelték át, ti meg jöttök azzal, hogy elmondjam-e apámnak vagy ne.

2020. aug. 21. 20:53
 34/37 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az idő segített, anyám rosszul fogadta. Azóta nem beszélünk róla.
2020. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Koltozz el es szard le a szuleidet

Enis azt csinaltam

2020. aug. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
82%
En 16 evesen mondtam el anyámnak aki homofób volt utána továbbadta apámnak és a nagyszuleimnek akik full keresztények és kb 1 évig nem foglalkoztak nagyon velem de utana kezdtek elfogadni ugyhogy tenyleg rajtad all hogy elmond od e vagy tovább állsz nélküle
2020. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
82%
Es ugy hogy a szuleim elvaltak szoval apam nemnagyon foglalkozott velem
2020. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!