Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming outltam anyumnak...Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outltam anyumnak...Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve coming outoltam anyámnak, és akkor sem kezelte túl jól, nem hitte el és teljesen maga alatt van állítólag azóta is. Azt mondja szeret, mert a fia vagyok, de fél, hogy ha kiderül, és apám megtudja, akkor apám megvon minden támogatástól, kitagad itthonról és hasonló(egyetemista vagyok). Mondta anyum, hogy nincs olyan nap, hogy ne gondolna erre, hogy én más vagyok, és ez óriási nyomást gyakorol rám, mintha elcsesztem volna mindent ezzel, hogy elmondtam neki.

Nagyon szomorú vagyok emiatt, és nem tudom mit kellene tennem.



2020. aug. 20. 15:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
43%
Hát az nagyon rossz lehet, ha függsz valakitől anyagilag, de nem lehetsz vele őszinte, mert akkor utálna. Én úgy lennék vele, hogy akkor inkább otthagyom az egyetemet és dolgoznék. Vagy elfogadja vagy nem, minél később mondja el, annál nagyobbat fog koppanni.
2020. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%
Jah végülis álljon be valahova minimálbérért, ahelyett hogy legyen egy diplomája és nagyobb esélye egy jól fizető állásra. Te magadtól vagy ennyire hülye vagy valaki fogja a kezed? Tényleg ennyire lelki nyomorék vagy? Menj már innen a fenébe, ha már segíteni nem tudsz csak ugatni itt a baromságod.
2020. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

Igazából nem értem ezt a coming out dolgot. Tényleg mi a bánatos f*omnak kell ezt bárkivel is megosztani? A magánéleted az rád tartozik senki másra. Senki nem várja el hogy erről beszélj vele.

Viszont f**a hogy teszed az eszed de a zsebpénz jól jön.

Ha az én fiam kibőkné hogy homár, én sem tudnám és nem is akarnám ebben támogatni mert onnantól érzelmi téren nincs közös témánk.

Emberileg lehet hogy segítenék mert a fiam, de érzelmileg nem tudnék.

Épp ezért ha már annyira be akarod mondani akkor mond be az öregnek is aztán örülj neki hogy még egy embert beavathattál a "senkitsemérdekel" magánéletedbe.

Ha korrekt vagy megteszed, vagy nem fogadod el a pénzt és boldogulsz, ahogy tudsz

2020. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
10%
Mekkora egy lelki szánalomhalmaz vagy.
2020. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon szépen írsz, bravo. Ezzel elárultad, hogy ki a lelki nyomorék. Nekem ugyanaz a véleményem, aki engem utál, annak nem kellene a pénze. Én dolgoztam minimálbérért, de már rég nem. Nem a diplomán múlik, hogy ki mennyire lesz sikeres, hanem a talpraesettségen. Én a helyébe elmondanám. Ha az apja kitagadja emiatt, akkor meg sem érdemli, hogy a kérdező szóba álljon vele ezek után.
2020. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is menj inkább innen. Semmit sem segítesz.
2020. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg, miért is vagy itt? mármint totál nem érdekel, hogy te mit éltél át, meg mit nem. Ha megértesz megértesz, ha nem, akkor nem, elmondtad a véleményed, köszönöm, most már akkor tovább léphetsz.

Nem az érdekel, hogy te mit csinálsz, meg mit nem, én ezt csináltam ez, én életem, és ehhez szeretnék tanácsokat kérni vagy véleményeket, nem ahhoz, hogy te mi a sz*rt csinálnál meg hogy mit kellett volna, köszi

2020. aug. 20. 17:11
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
StevenUp, nem értelek. Te nem értékelnéd, ha a fiad őszinte lenne veled?? Azt mondod, ha korrekt, akkor elmondja a dolgot vagy pedig nem fogadja el a pénzt. Azelőtt meg azt írtad, hogy ez senkire sem tartozik. De, szerintem a szülőkre igen és a szülő tudni is szeretné minden esetben, ha netalán ez a helyzet.
2020. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Mármint amúgy 25 éves koromig köteles eltartania a szülőnek.

Heteroként = ooo semmi baj fiam minden rendben van

Melegként= leszarlak tartsd el magad

Azért ne várjak támogatást, mert meleg vagyok?

Ilyen alapon igen is kell a pénz, lehet bunkóság, de ha ez az ára annak, hogy elvégezzem az egyetemet, akkor igen is eltitkolom azt, hogy meleg vagyok, ha már úgyis csak rám tartozik.

2020. aug. 20. 17:17
 20/37 anonim ***** válasza:
76%

"Amúgy tényleg, miért is vagy itt?"

Ez most nekem szól? A kérdésre válaszoltam, hogy én a helyedbe elmondanám apádnak is. Attól, hogy neked ez a válasz sértő, nem kell kiakadni. Nem írtam semmi sértőt, komolyan nem értem. Sajnálom, ha megbántottalak nem szándékosan.

2020. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!