Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi kép nélküli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kép nélküli profil társkeresőn?

Figyelt kérdés
Vidéki kisváros (15.000 fős), rengetegen így írnak, képet sem küldenek üzenetben. Még nekem is van fent arc nélküli egész testes fotóm, és küldök arcképet, ha kérnek, pedig a családom előtt én is titkolózom. Ezek bi apukák, vagy fideszes melegek?

ma 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. bi apuka vagyok. :D
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Férjek,vőlegények, apukák,nagypapák és mindenki,aki nővel van kapcsolatban, félti a pozícióját,az imázsát - ezek a fantomok.

Illetve akik korban és kinézetben valami elképesztő módon hazudnak magukról.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a stíluslból ahogy írsz róluk ismeretlenül is megtanulták, hogy sok ember van aki jobb ha nem tudja róluk. Hát ezért.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok a házas ember aki meleg férfiakkal van
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húsz éve nem voltam semmiféle társkeresőn se képpel, se kép nélkül, se sehogyan. Miért? Egyszerűen nincs arra képességem, hogy a rám író százból száz semennyire szóba se jövő ember elküldésével udvariaskodjak. Tökéletesen megértem, ha valakinek nemhogy a többségi társadalom, de még a sorstársai elől is elbújhatnéka támad. Viszont gondolom, sokan szeretnék tudni, mégis mi van ezeken az oldalakon komolyabb ismerkedési szándék nélkül...
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!