Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori társkeresőkön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori társkeresőkön az a jelenség, hogy valaki a testalkatára teljesen mást "állít be", mint ahogy a valóságban kinéz?

Figyelt kérdés

Ez arról jutott eszembe, hogy ismerek egy 35 évest, aki kb 150 kilo (ezt még ő mondta, hogy ennyi a súlya) és 180 cm magas. Nem sportol, tehát nem izom miatt van, hanem egyszerűen adipőz, nagyon kövér. Nemrég megláttam a profilját társkeresőn, és "testalkathoz" az van beállítva, hogy "zömök" (vagy "picit duci", már nem emlékszek pontosan), ami szerintem inkább a nevetséges kategória, mert van fent róla kép is (egész testes), és a hülye is látja, hogy azért ő nem a zömök meg a picit duci kategória.

Nyilván az ő dolga, de ezen azért elcsodálkoztam.


De láttam már olyan 50 évest is, akinek "átlagos" van beállítva, és szintén hatalmas sörhas, meg tripla toka.


De ezt még az sem indokolná, hogy "ki keres rá arra, hogy dömper nagyságú", mert planetromeon például csak a fizetősök tudnak ilyenre rákeresni, és nem hiszem, hogy a legtöbb ember extra fizet azért, hogy ilyeneket beállíthasson.


Ez a jelenség tényleg gyakori? Azért is érdekelne, mert sok olyan profil van, aminél csak az életkor van kiírva (meg max a magasság), a súly viszont nem, de a testalkat rész ki van töltve, hogy "átlagos" "vékony" stb.


Nektek mik a tapasztalataitok e téren? Volt már olyan, hogy a találkozón derült ki a hazugság?



2023. aug. 21. 21:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy arcképből meg nemigazán derül ki, hogy az illető milyen alkatú.
2023. aug. 21. 21:51
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan, mint a plus size kifejezés.

Néhány nő 120+kilósan is plus sizenak titulaljá magát, pedig messze vannak tőle.

2023. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a meleg, mind a hetero társkeresőkön NAGYON gyakori sajnos. Ahogy az is előfordul, hogy évekkel korábbi képet töltenek fel, de hallottam már olyanra is példát hogy valaki photoshoppolta.

Igazából a füllentők saját magukkal babrálnak ki. A másik fél első impulzusa a csalódottság, becsapottság érzése amiből egy pro sem tudná visszahúzni a szitut. S a füllentőnek is van egy felesleges randi, egy újabb kudarca.

A legjobb olyan képet kirakni ami a lehető legjobban hasonlít rád, arra akivel találkozni fog a másik. Sőt pro tipp: egy fokkal rosszabb kép kirakása. Így az első benyomás találkozónál egy kellemes csalódás, amit meglovagolva könnyebben gurítható a célig a story.

2023. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Velem olyan volt, hogy beszélgettünk romeo-n, aztán küldött magáról képet, amiben fürdőgatyában feküdt, semmi extra, átlagos testalkatú volt. Aztán amikor kijött értem kocsival este, akkor meg a hasa majdnem elérte a kormányt. Hát kb 30 kilóval több volt, mint a képen.
2023. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is eléggé gyakori ez. Nem értem én sem, hogy mire jó, mert ez azért nem olyan dolog, amit élőben dugdosni lehet. Velem is előfordult már, hogy találkoztam egy 38 évessel, aki élőben úgy 40 kilóval volt több, mint a képen, amit kirakott. Mit is mondjak, számomra egy nagy csalódás volt és eléggé becsapva éreztem magam, ő meg megint elkönyvelhetett egy kudarcot, mert 10 perc után otthagytam (nem bunkón), hogy ne haragudjon, de ez azért eléggé szemétség volt tőle. Ez egyik félnek sem kellemes. Én ügyelek az alakomra, járok sportolni, odafigyelek arra, hogy mit eszek, így szerintem alap elvárás az, hogy a másik legalább ne hazudjon a képembe. De komolyan, aki már ilyen dologban is, rögtön a legelején hazudik, azzal én akkor sem akarnék semmit (pláne nem kapcsolatot), ha félistenként nézne ki. Én nem akarok egy kapcsolatot hazudozásokra építeni.
2023. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Meleg22 ***** válasza:
100%

Sajnos gyakori, fontos készség manapság, hogy megtanulj olvasni a sorok közt...:/ :D

Figyelni kell egy fotón esetlegesen feltűnő mobil-t hogy nagyjából milyen öreg lehet, a helyszínt, a modern eszközök jelenlétét a háttérben..:D sok olyan dologra lelhetsz sokszor, amiből biztosra veheted hogy a másik vajon kamuzik-e valamiben...:D


Volt egy srác, akivel tökjól el beszélgettem, megvolt a szikra stb, majd átmentünk volna fb-re ami tipikus nincs nagyon használva féle profilja volt, és a profil képét vissza változtatta az ismeretségünk megköttetése előtt pár órával, arra a képre, amibe és "beleszerettem" :D.. majd mikor megköttetett az ismeretség, láttam a hír folyamán a dolgot, és még egy őt dicsérő asszony kommentjére válaszolt, is, hogy ez egy régi kép róla.. és nyilván láttam a régi profilfotók közt a mostani énjét... és ott ment a bann....:D


Szóval, igen... baromi sokan nem tudják elfogadni hogy megváltozott a testük, és odabent persze mindannyian fiatalok vagyunk, a gondolkodásunk sokszor azonos a 18-25 év közti énünkkel, így testben is oda akarjuk magunkat tenni.. ami nyilván nem így működik... és ebből jön létre ez az állapot..


ui.: az a legjobb, aki egy randin, amin szóvá teszik, hogy hát de vagy 20éves az a kép rólad stb... az a válasza, hogy oké.. tényleg nem úgy nézek ki bocsánat..:/ de ha már itt vagyunk, kalandozunk egyet? (és sokan belemennek) és ezért él még mindig ez a szubkultúra.......:(

2023. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Meleg22 ***** válasza:
100%

Kicsit eltértem a fő témától, jobban megnézve, bocsánat érte...:/


-Sokan nem akarják magukban felvállalni hogy ők dagadtak, így ezzel a szuggesztióval élve próbálják magukban elfogadtatni önmagukat, hogy még nem vészes a sújjuk..


-De sokan vannak, akik nincsenek tisztában a szavak jelentésével, pl a farok méretek terén ha valakinek M-es a farka azt L-esnek vagy xl-es nek vallja, mert vagy nem meri az M jelzőt felvállalni, vagy azt hiszi, hogy az M a nagyon kicsi már, és az L vagy XL a normális...

A farokméret táblázatot megmutatva nekik, pedig hamar rájönnek, hogy hova tartoznak, és sokan meg is változtatják eme tényt magukról ezekután.. :)


Sokszor látok 30-50 év köztit twink jelzővel.. vagy azt hiszik, hogy ez annyit tesz, h mit szeretnének, vagy önmagukra értve.... lehet a csupaszra nyírt testükre értik idk...

Sok értetlen van az interneten, akik inkább választják tudatlan, vagy azt finnvé hogy tudja mit jelent, ahelyett hogy gyorsan rákeresne... :/

(ilyenkor szoktam tiltani, mikor szóvá teszem ezeket náluk):D

2023. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Utolsóhoz csatlakozva, nem témához tartozik szorosan de rengeteg ilyen furaság van.


30+-os "fiúk", "srácok", "twink-ek".

Minden adata kinn van arcképpel, csak a súlya nincs meg a testalkata.

30-40 feletti igénytelenek, akik 18-2X között keresgélnek és nem értik, miért nem találnak senkit.


Bónusz hogy annyi farokképet kaptam aktívként, hogy meg sem tudom számolni. Fura, de a passzívok nem küldözgetnek random fenékképeket. Sajnos :D

2023. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Meleg22 ***** válasza:
75%

8-as :D


Ez intelligencia alapú dolog..kb..


Én pl aktív/uni-ként, sosem kerestem a szexuális anális együttlétet mással, fontos számomra a belső is előbb, mielőtt történne valami..

De sokan azzal indítanak, hogy kapok egy hátsó fertáj fotót... és ez nagyon frusztráló számomra... attól hogy inkább aktív szeretek lenni, még nem jelenti ez az egész azt hogy akkor egy seggfotótól én már dudorodom is... sőt.. inkább ellenkezőt okoz vele... jobb szeretek a teljes képet nézni, belső külső, és persze farok.. ritka hogy megmozgatja a fantáziámat egy hátsó...


Szóval, szerintem ez ember függő..:D szerintem örülj annak, hogy farkakat kapsz, ha randiznál vele, mégiscsak a másik farka fontosabb lehetne szerintem, mint hogy milyen hátulról... főleg amennyit én kaptam már.... sok különbség nincs köztük... xDDD :D:D de a farkak terén mind más, és az nem mindegy általában végeredményben....:)))

2023. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Próbálja magát a legelőnyösebb képében feltűntetni. Interneten ez szép és jó főleg a sok fénykép szerkesztő programnak köszönhetően de a személyes találkozón a hazugságok úgyis kiderülnek. Ilyenkor mérlegelni kell hogy megéri-e hazudni. Igaz ez a könnyebb út de utána könnyebb a lebukás is. Bár a mai világban muszáj hazudni ha személyes találkozót akarsz mert ha túlzottan őszinte vagy és nem vagy valami hú de menő pasas vagy nő akkor meg lekoptatnak.
2023. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!