Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindr-en miért ilyen a helyzet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindr-en miért ilyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Először is azt nem értem, hogy miért angolul ír ki mindenki mindent? Magyarországon lévő magyar emberek sem írnak oda 2 magyar mondatot, hogy mit akarnak. Néha azt sem lehet tudni, hogy ki honnan jön.

Nekem nem mindegy, mert csak keveset beszélek külföldiül.


A bunkó és a nagyképű embereket sem értem. Meg azokat sem, akik szinte semmit nem írnak magukról. Se kép, se adat, se semmi. Ők mit szeretnének?



máj. 28. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Én régen le tettem róla. Csak a hibátlan pasik mennek ott. Én bizony nem vagyok az...


30f.

máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jani Belucci ***** válasza:
94%
A legtöbb külföldi ezt az appot használja itthon. Nem meglepő ha nem találkozol magyar szóval. A magyar fiúk is a külföldi srácokat hajtják, főleg Budapesten. Nem csoda, hiszen folyamatosan friss arcok jönnek, könnyű rászokni. Plusz a külföldi melegek sokkal nyitottabbak.
máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 2.írja

Pesten és környékén rengeteg a túrista,


A magyarok meg nem nagyon mernek profilképet kirakni

És találkozni se nagyon

Ők inkább képeket nézegetnek

És cserélgetnek.


Nagyon kevés az a magyar aki tényleg azért van ott ami az oldal valódi célja.

De ez van, ebből lehet válogatni.

máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze ettől még fenn maradok az oldalon, csak zavaró.
jún. 2. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is minden angolul van. Egyrészt a külföldiek miatt, másrészt meg mert sokat utazok.

Social médiákon meg ilyen helyeken szerintem praktikusabb angolul.

18/f

jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az internetes meleg szlengek általában angolul vannak és nem nagyon lehet átfordítani őket, így egyszerűbb az angolt használni.
jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az összes igaz amit fentebb írnak. Sok kifejezés van amit angolul mindenki ismer, pàr karaterrel letisztàzható és a magyar és a túrista is érti, ha meg magyarul írod ki akkor nem annyira egyértelmű.


Budapesten meg ahogy írtàk feljebb a turistàk is játszanak, sőt ő velük nem fogsz összefutni késöbb munkahelyeden x év múlva.


Ha mint én csak gyors szexet keresel, akkor egyszerűbb így. Attól még magarul beszélünk majd DM-ben (privàt üzenetben) és IRL (élő beszélgetésben is). De ezekkel a szlengekkel könnyebb és egyértelműbb.

jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én értem, amit írtatok. Logikus is. De akkor is nonszensz, hogy ha nem tudok eléggé angolul, akkor a magyarokról sem tudom meg, hogy mit akarnak. Vagy kivel. Persze sokan semmit sem írnak ki.

És nem csak a meleg szlengek vannak angolul.

jún. 25. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 2 bajom volt vele:


Vagy gyapjas őstulkok barlangrajzoltak, hogy gyere sz0pni,

vagy az elvárások az egekben, és mindenki Pumped Gabo alkatú csávókat akar cumizni.


Meguntam. 1 jött össze onnan, lett is oda-vissza orál, nagyon jó volt, csak a partner előtte kiverte (alig jött cucc), aztán vagánykodott, hogy meddig bírta.


Gy-M-S megyéből ettől függetlenül persze írhat, akibe tényleg szorult értelem.

jún. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 -remete- ***** válasza:
Ez nem csak a grinderre igez. Ki merem jelenti a 40 es korosztály súlyos elhízástól szenved. Az átlagos picit izmosabb test már nem játszik. Ezért van a pumped gabo fizikum keresve, mondjuk nekem nem tetszik.- de ez izlés dolga.
jún. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!