Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki ilyen helyzetben van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyen helyzetben van az hogyan fogadta el azt hogy sosem lesz szexeben részben?

Figyelt kérdés

Én valószínűleg sosem fogok szexelni, és emiatt örökre szűz maradok. Ezt hogy lehet elfogadni hogy az ember örökre nő nélkül lesz, és nem lesz soha kisgyerekem?

13-14 éves korom óta érzem az hogy nekem sosem lesz, kevésnek érzem magam a nőkhöz. Pedig nagyon tudnék szeretni, csak nincs esélyem a nőknél. Mindenki ránézésből megállapítja rólam hogy egy szolid, visszahúzódó. így átnéznek rajtam a lányok.


Csak azt nem értem hogy miért szokták néha azt megkérdeni tőlem hogy van e barátnő? Ezek szerint kinéznék belőlem hogy lehetne???

A személyiségemmel van gond, az amit fent írtam, mert a kinézetem alapján szerintem lehetne, sokkal rosszabb kinézetűeknek is van barátnője.


2019. jún. 20. 21:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"13-14 éves korom óta érzem az hogy nekem sosem lesz, kevésnek érzem magam a nőkhöz."


En akkor elegge nepszeru voltam a lanyok koreben. Es kifejezetten szep lanyokkal voltam joba. Kerestek a tarsasagomat. Csak akkor meg annyira ok nem erdekeltek engem, csak rohogtem rajtuk, hogy uldoztek a szerelmukkel.



Kesobb meg teljesen sikertelen voltam egeszen maig.

2019. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20-as: igen azokra. Pont a legnagyobb gyökerek a fő nőcsábászok nézz már szét. Olyan kis beszari nyomik mint én senkinek sem kellenek és 3x szebb vagyok mint egy tipikus gyökér. Mégsem láttam puncit és nem is fogok :(
2019. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kis városban lakok kb 15 ezer lakos de egyik legszebb pasi vagyok a városban és sok nő barátom van DE csak barát, mert hiányzik belőlem a gyökérség ami nélkül nincs szex...
2019. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő/lány aki nem szemezne velem az utcán sőt hajukat szokták elsimítani még a legnagyobb bombázók is és mégis szűz vagyok amit eddig 1 nő sem hitt el aki rákérdezett... simán mondhatnám voltam 10 csajjal és el is hinnék.
2019. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azta mindenit. Az eho dől belőletek mint tehénből a trágya. De megszólítani nem mertek egy nőt.


Ha ifézzek ide egy stíllusosat:


" Az anyamat ! "

2019. jún. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!