Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki ilyen helyzetben van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyen helyzetben van az hogyan fogadta el azt hogy sosem lesz szexeben részben?

Figyelt kérdés

Én valószínűleg sosem fogok szexelni, és emiatt örökre szűz maradok. Ezt hogy lehet elfogadni hogy az ember örökre nő nélkül lesz, és nem lesz soha kisgyerekem?

13-14 éves korom óta érzem az hogy nekem sosem lesz, kevésnek érzem magam a nőkhöz. Pedig nagyon tudnék szeretni, csak nincs esélyem a nőknél. Mindenki ránézésből megállapítja rólam hogy egy szolid, visszahúzódó. így átnéznek rajtam a lányok.


Csak azt nem értem hogy miért szokták néha azt megkérdeni tőlem hogy van e barátnő? Ezek szerint kinéznék belőlem hogy lehetne???

A személyiségemmel van gond, az amit fent írtam, mert a kinézetem alapján szerintem lehetne, sokkal rosszabb kinézetűeknek is van barátnője.


2019. jún. 20. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen helyzetben, sőt nő vagyok.Neked egy önbizalomnövelő treningre lenne szükseged első körben, a gyengék adjak csak fel.! Ne tedd ezt magaddal !
2019. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
menj el prostihoz. komolyan.
2019. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, szerezz önismeretet. Valamiért nincs önbizalmad, ezen változtass!
2019. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is qrvázz egyet. Nem érdekel ha lepontoznak. Sokat dobna az önbecsüléseden...
2019. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Amúgy a kinézeted oké? Tőlem is meg szokták kérdezni van-e barátom, de nem azért meg kinéznék belőlem. Hanem ha igent mondasz, legyen nekik min csodálkozni.
2019. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Fizetőshöz nem akarok menni, mert szerintem semmi értelme. Ő nem fog szeretni. Meg az csak 1 szex és annyi. Soha többet nem talákozunk.
2019. jún. 20. 21:18
 7/25 A kérdező kommentje:
Az érdekes mert van amiben pl munkában meg az élet sok másik területén van önbizalmam, de az ismerkedésben nagy nulla vagyok. Vagyis ha lenne egy lány akivel szimpatikusak vagyunk, akkor már nem lenne gond, csak nem tálálok senki olyat akivel ismerkedhetnék. Szóval szerintem nem az önbizalomammal van gond. Esetleg az hogy túlságosan szolid vagyok.
2019. jún. 20. 21:20
 8/25 anonim ***** válasza:
Ezek szerint túl válogatós vagy?
2019. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem fejben van nálad baj, nem is kicsi.
2019. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem egy társkereső oldal van. Próbáltad? Randivonal pl.
2019. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!