Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak párnával tudok elélvezni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak párnával tudok elélvezni. Máshogy, ujjal, kézzel sehogy. Ez gondot okoz a szexuális életemben is. Mit kellene tennem? Valaki hasonló helyzetben? 27/N

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj várj... nem értek valamit. Te most masztira gondolsz. De normál szex esetén sem mész el? Mondjuk még nyalástól sem? Vagy hogy érted, hogy gondot okoz?
2019. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy, hogy a normál szexben se nagyon megyek el.
2019. jún. 19. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ez a párnás dolog :) most dörzsölöd magad vagy h :D egy két szóban a fantáziámazt kielégíthetnéd :O :P Hmm nem vgy egyébként gátlásos ?
2019. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Voltam ilyen novel! De el tudott elvezni ahogy ki nyaltam
2019. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Hagy abba a maszturbálást, teljenek el hónapok tisztán, és akkor kezdj neki a szexnek. Maszturbálást örökké abbahagyni. Akkor talán helyre rázódhatsz.


üdv egy férfi, aki 150 napja nem maszturbál, két éve nem szexel, és ettől várja a megtisztulást egy igazi szexre


28F

2019. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg azt lehet tudni kb. hány partnered volt? Nem lehet, hogy inkább velük volt a gond?

Ez most gáz megjegyzés lesz tőlem, de kíváncsi lennék nálam sem mennél-e el :)

Egyébként ha úgy érzed tényleg mindent megpróbáltál, szexuálpszichológus talán segíthet. Valószínűleg van valami gát benned és nem tudsz rendesen koncentrálni illetve ellazuni, átadni magad az érésnek. Vagy nagyon rágörcsölsz vagy félsz valamitől... talán hogy újra nem fog sikerülni..?

Férfiként mondom, hogy velem is volt hasonló. Persze nem párna, csak egyszerűen nem tudtam elmenni hiába volt nagyon kívánós a csaj és egyébként minden rendben volt.. felállt, stb.. én tudom, hogy nálam pszichológiai oka volt de sikerült legyűrni viszonylag gyorsan :) Szerintem neked is menne, ha felismered, hogy mi lehet a gond.

Az első bartnőm volt ilyen, hogy évek óta szexelt de soha nem volt még orgazmusa (csak masztival). Nem akartam elhinni neki, aztán végül csak sikerült :))

2019. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nem találtad meg még a párod aki igazán a párna helyébe léphetne.
2019. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb meretű eszközzel sem sikerül ?
2019. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is ez volt nagyon sokáig, gyerekkoromtól csak így tudtam maszturbálni. Sokáig gondot okozott nekem is az, hogy elmenjek, sok partnerem volt de alig egy párral élveztem el és azt is nehezen. A nyalást egyáltalán nem bírtam, vonaglottam össze-vissza, egyszerűen túl intenzív volt csak szabadulni akartam az egésztől. A férjem aztán megelégelte a dolgot és kitalálta, hogy olyan finoman fog nyalni ahogy csak lehet, az elején szinte hozzá se ért a csiklómhoz csak éppen hogy. Az nagyon jó volt, tűz öntötte el az egész testemet, szóltam neki amikor már úgy éreztem, hogy közel vagyok és akkor lassan, tompán befejezte. Azóta így szokott nyalni és ez így nagyon bejön, kézzel is ha nagyon finoman csinálja jó nedvesen az is jó. A vicc az, hogy több hosszú kapcsolatom volt és egyiket sem érdekelte a dolog, amelyiket meg zavarta és megpróbálta megfejteni mindegyik csak erőszakos megoldást látot: kikötözés, lefogás stb, elvéreztek és feladták egyből. A hüvelyi orgazmussal nálam sosem volt gond, ott pont durván szeretem (ironikus), annyi hogy szerelem kell nálam hozzá és teljes összhang. :)
2019. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
#9, kimondtad a lényeget: érzelmek kellenek hozzá, mint mindenhez a szexben. Sokkal jobb úgy. És a technikai segítséged is értékes, így kell nyalni, finoman közelítve.
2019. jún. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!