Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki ilyen helyzetben van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyen helyzetben van az hogyan fogadta el azt hogy sosem lesz szexeben részben?

Figyelt kérdés

Én valószínűleg sosem fogok szexelni, és emiatt örökre szűz maradok. Ezt hogy lehet elfogadni hogy az ember örökre nő nélkül lesz, és nem lesz soha kisgyerekem?

13-14 éves korom óta érzem az hogy nekem sosem lesz, kevésnek érzem magam a nőkhöz. Pedig nagyon tudnék szeretni, csak nincs esélyem a nőknél. Mindenki ránézésből megállapítja rólam hogy egy szolid, visszahúzódó. így átnéznek rajtam a lányok.


Csak azt nem értem hogy miért szokták néha azt megkérdeni tőlem hogy van e barátnő? Ezek szerint kinéznék belőlem hogy lehetne???

A személyiségemmel van gond, az amit fent írtam, mert a kinézetem alapján szerintem lehetne, sokkal rosszabb kinézetűeknek is van barátnője.


2019. jún. 20. 21:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Amúgy 23 éves vagyok ha ez számít valamit.


9 es ezt miből gondolod?

2019. jún. 20. 21:32
 12/25 anonim ***** válasza:
Kérdező én ugyanígy vagyok mint te csak én 28 vagyok... szép nők a gyökerekre mennek nekünk nincs esély :(
2019. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12 es

Sajnos ezt én is így látom :(

2019. jún. 20. 21:41
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindketten vagy túl válogatósak vagytok, vagy 0 önbizalmatok van, akkor is ha ezt nem ismeritek be.

Kérdező menj randioldalakra, járj el bulizni ismerkedni.

2019. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Menj el egy prostihoz.

Tapasztalatszerzésnek sem utolsó. Most gondolj bele, hogy 23 évesen becsajozol (amire a fenti síránkozásaid alapján valljuk be elég kicsi az esély) és megtörténik a dolog. Valszeg ott fogsz majd bénázni (te írtad, hogy kevésnek érzed magad a nőkhöz, ilyen hozzáállással tényleg az is leszel valószínűleg) nulla tapasztalattal, utána meg még inkább szerencsétlennek érzed magad. Nem hiába írták már előttem is hogy menj prostihoz. Be mész valami kuplerájba, iszogattok, lelazulsz, aztán hajrá. Egyszer-kétszer megismétled, közben nő az önbizalmad, rájössz, hogy a lányok is emberek, nem harapnak aztán mehet élesben az egész.

2019. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hogy várod, hogy szimpatikus legyél akár egy lánynak is, ha nem mész el ismerkedni? A szocializálódás is egy készség amit fejleszteni kell.


Egyébként minél idősebb vagy, annál kevesebb az esélye,hogy egy nő cukinak találja a tapasztalatlanságodat.


Kezd el most, amíg még van időd tapasztalatot szerezni. Ez csak nehezebb lesz. Én is csak 20éves koromban kezdtem el csajozni, de már bánom, hogy nem 17évesen kezdtem, rengeteg lemaradásom van a korombeli laza srácokkal szemben és ezt a nők is érzik.

2019. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Jól beszél a 16-os! Az idő ellened dolgozik!
2019. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Menj el papnak, úgyis paphiány van. A szüzesség alapvetően érték, csak az agymosott társadalom hiszi azt, hogy már 10 évesen el kell veszteni.


28F

2019. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Sehogy! Igazából sosem tudod majd feldolgozni.


Tereld el a figyelmedet keress valami időigényes hobbyt.

Igyál, maszturbálj és sirj sokat. És ne hibáztasd a nőket, nem ők tehetnek róla. Ahogy te se! Ez igy alakult , el kell fogadni és kész. Élvezd másképp az életet.

2019. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

" szép nők a gyökerekre mennek nekünk nincs esély :("


Na ezzel a felfogással te inkább maradj is szűz.


Kérdező. Te meg fordul szakemberhez. Komolyan mondom...

Én 35 vagyok. 25 évesen volt először párom, és azon belül szex. Pedig nem voltam/vagyok ronda lány.

Neked főként lelki bajaid vannak, amit tetéz a testi vágy. Ezek keveréke meg átmegy depreszióba, ami nem túl egészséges.

2019. jún. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!