Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori? Csak túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori? Csak túl aggódom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem akartam írni ide, de hát így alakult. Szóval a lényeg: a nejem terhes 25. hétben jár. Mennyire normális, hogy az elmúlt 6 hónapban egyszer! voltunk együtt. Igen, tudom, utána olvastam, hogy ilyenkor csökkenhet a libidó, no, de 6 hónap alatt egy alkalom... hát... szerintem ez nem megszokott. Bárki aki volt hasonló helyzetben, kérem írjon, mert nem tudom ez mit jelent vagy miért van ez a helyzet. Mielőtt írná valaki igen, beszéltünk róla, de semmi normális választ nem kaptam csak hárítást. Fáradt vagyok, nincs kedvem stb... oké ez is teljesen érthető, de mindig?!?! Létezik ilyen???
2018. okt. 6. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17%
X hónap és X év között azért van különbség.
2018. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%
Mi volt a kapcsolatotokra a motivációja? Házasság, ház, kert, kutya, család, gyerekek?
2018. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
66%
A következő 3 evben ez lesz. Tapasztalat, én is nő vagyok. Most lesz 4 a legkisebbem, kb egy fél éve tért vissza a libidóm, mondjuk az igaz, hogy annyi jött, hogy a következő 20 évre el tudnám osztani... De ez előtt ha kethavonta egyszer szexeltünk, elég volt... Most napi kettő kellene...
2018. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!