Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak itt van ennyi Jobbikos...

Csak itt van ennyi Jobbikos vagy ez az oldal reprezentálja a valós magyarországi helyzetet is és tényleg sok van?

Figyelt kérdés

#politika #Jobbik #jobboldal #oldal gyakori kérdések
2015. aug. 27. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
A szavazás reprezentálja a valós magyarországi helyzetet, nem pedig egy ilyen oldal.
2015. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 meszike91 ***** válasza:
28%
Ugye ezt az oldalt főleg a fiatalok és a középkorúak használják. A baloldal magját alkotó nyuggerek szinte teljesen kiesnek, de a fideszben is sok a nyugger, szóval ők is kevesebben vannak itt. A jobbik szavazótábora pedig főleg fiatalokból áll, ezért valamilyen szinten felülreprezentálódnak itt.
2015. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Én leszarom, csak hagyjatok élni rendesen, had csináljam azt ami nekem tetszik, ha szeretnék meginni egy sört péntek este 9-kor az utcán, akkor had tegyem meg, ha szeretnék négerekkel barátkozni, zsidókkal haverkodni, holokausztot tagadni, nácikat/komcsikat szidni, bulizni, szigetfesztiválozni, akkor ne akarjatok a Dunába lőni jó? Na, ezért nem akarok ilyen "jobboldali" (inkább ál-jobboldali) ökröket kormányon látni (de semelyik másikat sem. Valami normális párt kellene).
2015. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na, közben törölték a kommentet amire válaszoltam...
2015. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
IGEN, tipikus jobbikos hozzászólás volt,,aki nincs velünk bizti lib. haz áruló csak és kizárólag.Ezért törölték.
2015. aug. 27. 08:53
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg nincs olyan sok Jobbikos. Inkább az van hogy van pár gyűlölködő, akik libsiznek, mindenkit megölnének, hanyatló nyugatoznak, (de éreccségi után mennek londonba dolgozni), de ezeket inkább kiábrándult tiniknek mondanám mint stabil Jobbik szavazóknak. Ha kialakul egy politikai vita, ahol érvelni kell, ott derül ki hogy a Jobbik álláspontját szinte senki se képviseli. Beszólnak párat hogy ki irtani a búzákat, atomot a migránsoknak aztán be is fejeződik. Szóval csak akkor tűnik soknak ha ezeket mindet Jobbikosnak számolod.
2015. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Aki nyitott szemmel jár, láthatja, hogy mindenhol egyre több a Jobbik szimpatizáns.
2015. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a menekült probléma még pár embernél kihúzta a gyufát.


Lehet a jobbikosok több kérdést írnak, több mindenre válaszolnak. Lehet 2000 Fideszes; 1500 MSZP-s és 1200 Jobbikos van az oldalon, csak ők aktívabbak.

2015. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan vannak, nem csak ezen az oldalon, pl. nézz rá a pártok/pártvezetők közösségi oldalaira, hogy hányan szólnak hozzá 1-1 témához, de inkább menj ki a világba emberek közé, és beszélgess velük.
2015. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az biztos, hogy a jobbik fő támogatói a fiatalok, akik nyilván többet interneteznek, mint pl. egy mszp-s nyugdíjas.
2015. aug. 27. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!