Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori? Csak túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori? Csak túl aggódom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem akartam írni ide, de hát így alakult. Szóval a lényeg: a nejem terhes 25. hétben jár. Mennyire normális, hogy az elmúlt 6 hónapban egyszer! voltunk együtt. Igen, tudom, utána olvastam, hogy ilyenkor csökkenhet a libidó, no, de 6 hónap alatt egy alkalom... hát... szerintem ez nem megszokott. Bárki aki volt hasonló helyzetben, kérem írjon, mert nem tudom ez mit jelent vagy miért van ez a helyzet. Mielőtt írná valaki igen, beszéltünk róla, de semmi normális választ nem kaptam csak hárítást. Fáradt vagyok, nincs kedvem stb... oké ez is teljesen érthető, de mindig?!?! Létezik ilyen???
2018. okt. 6. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Kérdés, hogy meddig tudod tolerálni. Ahogy telik az idő egyre kilátástalanabbnak tűnik majd minden. Megszületik a gyerek beindul a daráló. Szoptatás, altatás, pelenkacsere, fürdetés, este van alvás. És másnap ugyanez elölről évekig. Csak akkor van esély ha egyszer-egyszer ki tudtok lépni a mókuskerékből. De ehhez két embernek kell akarni a változást. Saját tapasztalat és a környezeteben is ezt láttam. Persze aki még nem élte át az bőszen osztogatja a jó tanácsot. Főleg a nők akik felét nem értik annak amit leírtál.
2018. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Úgyis megcsalod... nem mindegy??!
2018. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Előzőnek: még a végén kilyukadunk arra, hogy a férfit jobban megviseli a terhesség-szülés-szoptatás, mint a nőt. :DD

Egy apává váló felnőtt férfi nehogy már ne tudja helyén kezelni ezt. Milliónyi férfi túlélte ezt, akár többször is (pl nagyapám kilencszer), mégse dőlt össze a világ.

2018. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
Valószínű, hogy nagyanyád is a helyén kezelte a terhességet és a gyerekvállalást.
2018. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
A szexuális vágy egy hormonvezérelt dolog. A nők alapból is egy folytonos hormonális hullámvasúton ülnek, de a terhesség, a szülés, a szoptatás pedig egészen extrém pályák. Ha épp úgy állnak a dolgok, akkor egyeseknek teljesen kikapcsol a szexuális vágyuk, és ez sajnos vagy sem, de teljesen normális - még ha férfiként ezt nehéz is megérteni. Ilyenkor, amelyik férfinak fontos a párja, az átkapcsol kedves, törődő üzemmódba és fenntartja a szexuális követelőzéstől mentes fizikai kontaktust, ami annak a kulcsa, hogy ne hidegüljenek el a felek, amíg vissza nem zökkennek a hormonok a megszokott szintjükre. Egy-két(-három) év nem a világ vége, utána pedig mindenki visszakapja, amit ideiglenesen elveszített. Addig meg túlélő üzemmód bekapcs, jobb esetben mindenkinek van minimum egy keze, hogy segítsen magán. Valószínűleg az asszony is úgy gondolja majd (ha nem piszkálják folyvást a szexszel), hogy vágy ide vagy oda, de valamilyen formában segít szegény férjén, mert olyan nincs, hogy ne vegye észre előbb-utóbb, hogy rossz neki szex nélkül.
2018. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%
Látod kérdező, gondolkodj távlatokban. 2-3 év szexmentesen a markodra utalva. Te meg 6 hónap miatt problémázol.
2018. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha megviseli a terhesség, kisebb gondja is nagyobb annál, hogy a te szexuális igényeddel foglalkozzon.

Ez az időszak ilyen, túl tudod élni, csak akarni kell.


Kicsit az ő helyzetébe is belegondolhatnád magadat!

9 hónapig cipel egy gyereket, aki egyre nagyobb lesz, miközben a szervezetét megterheli a rengeteg változás...

2018. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyennek minek gyerek,ha csak magára gondol??
2018. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert a gyerekvállalásból nem következik a szexmentes élet. Ahol meg a nő így gondolja ott borítékolható a válás a férfi hibájából.
2018. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
A szexmentes élet és az X hónap szex nélkül között van némi különbség.
2018. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!