Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori? Csak túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori? Csak túl aggódom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem akartam írni ide, de hát így alakult. Szóval a lényeg: a nejem terhes 25. hétben jár. Mennyire normális, hogy az elmúlt 6 hónapban egyszer! voltunk együtt. Igen, tudom, utána olvastam, hogy ilyenkor csökkenhet a libidó, no, de 6 hónap alatt egy alkalom... hát... szerintem ez nem megszokott. Bárki aki volt hasonló helyzetben, kérem írjon, mert nem tudom ez mit jelent vagy miért van ez a helyzet. Mielőtt írná valaki igen, beszéltünk róla, de semmi normális választ nem kaptam csak hárítást. Fáradt vagyok, nincs kedvem stb... oké ez is teljesen érthető, de mindig?!?! Létezik ilyen???
2018. okt. 6. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Lehet h félti a behatolástól a babát.

Vagy tényleg csak fáradt - ha amúgy vígan elvan napközben,energikus és jókedvű akkor valszeg tényleg más van a háttérben.

2018. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mennyire normális, de szokványos. Mamatigris üzemmód. S ez már csak rosszabb lesz
2018. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak elszomorítani de szülés után ez csak rosszabb lesz minimum 1 évig. Utána meg mivel már másfél éve már ez a megszokott elég nehéz lesz változtatni. Főleg ha ilyen a hozzáállása. Csak kitartást és türelmet kívánhatok neked.

Mit gondolsz miért olyan sok a válás vagy az elhidegült kapcsolat miután megszületik a gyerek ?

2018. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Rosszabb lesz, remek. :( Sokszor fáradt nap közben is, alig várja, hogy ne kelljen már dolgozni menni. Ezeket meg is értem. Nem tudok mást tenni, mint, hogy elfogadom a szituációt és együtt élek ezzel.
2018. okt. 6. 21:16
 5/23 A kérdező kommentje:
Hármas, nem tudtam, hogy emiatt van, de kezdem átérezni.
2018. okt. 6. 21:17
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Mikor anyám velem volt terhes, apám hozzá se mert nyúlni anyámhoz a születésemig, mert előtte volt egy vetélés és én már úgy fogantam meg, hogy a doki azt mondta anyámra, hogy meddő... Ezért féltettek, meg hát ugye első gyerek is voltam egyben, szóval az én szüleim kibírták.

Az asszonyod állapotos. Elég nagy teher neki (szó szerint), hogy egy másik test is nő benne. Ne legyél önző. Lehet, hogy néhány nő mer és tud terhesség közben szexelni, de a többségre nem ez a jellemző és csoda, ha van egyáltalán "étvágyuk". Ha neki nincs, erről ő nem tehet és ne durcázz, mint egy kisgyerek.

2018. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos megvan rá az oka. Sokaknak a terhesség nem egy leányálom. Szülés után is eltérő idő míg regeneálódik. S hogy mennyi időt tudtok együtt tölteni a baba mellett.

Létezik ilyen! De, hogy semmi intimebb helyzetetek nincs az számomra annyira nem érthető!


L

2018. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát bakker lehetnél megértőbb is... A terhesség nem véletlenül terhesség! Kíváncsi lennék hogy neked mennyire lenne kedved szexelni, ha neked kéne ugyanezt végigcsinálni, a változásokkal, amik inkább rosszak, mint jók, a hormonzavarokkal, azzal hogy lényegében egy kis élősködő szív el mindent a szervezetedből! A legutolsó a szex amire gondolnál!


Egyes válaszolóknak meg gratulálok hogy egyből a válást emlegetik, meg hogy ez csak rosszabb lesz. Nem, ugyanannyira lehet jó is, ezt senki nem mondhatja meg előre.


A gyerekvállalás témakörben esetleg még olyan válaszokat is kaptál volna akik tapasztalták ezt a helyzetet, itt a szexualitásnál mindenkinek csak a szexen meg a farokméreten jár az esze semmi máson!

2018. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb várandós kismama minden nap szexelne - nekem ez a tapasztalatom. De! Vannak kivételek nyilván - es van akit jobban megvisel, plane ha sokat van hanyingere.

Ezzel együtt nem kell es nem is szabad apuva meg anyuva vedleni, tudomásul kell venni h a masik ugyanúgy férfi/ no, akinek szükségletei vannak.

Ismételten csak kommunikálni kene.

Akkor is ha leraz, akkor is ha ugyanazt mantrazza. Egyszer elmondja az igazat.

2018. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Megértő vagyok. Csupán egy társadalmi statisztikát szeretnék felállítani, hogy ez mennyire gyakori. Ha például 100-ból 2 embernek van ilyen gondja akkor aggódom, ha gyakori jelenség akkor nem agyalok rajta. Ennyi. Most kitől gyűjtsek infót anyósomtól?
2018. okt. 6. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!