Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim túl hamar élvezett el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim túl hamar élvezett el, ezen lehet javítani?

Figyelt kérdés
Jól nyalt, szupi volt vele a szex, de szegény nagyon hamar elment pedig csináltam volna tovább is. Első szexünk volt együtt. Az közrejátszhat hogy jóval fiatalabb mint én? 20L
2018. júl. 31. 11:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Azért mondom. Ennyire jól még én sem tartom magam, pedig mindenki mondja, hogy semmit se változok ahogy telnek az évek.

Meg nekem kicsit más is az ízlésem mint az átlagnak. De ha én valakire azt mondom, hogy gyönyörűen néz ki, arra a férfiak 99% is azt fogja mondani. De ritkán is mondok ilyet:D

2018. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Látom így elég egyoldalú lett a verseny:D

Amúgy viccesnek tartom, hogy most láttam először valakit innen. Bár mint mondtam, nem vagy az esetem, de tényleg nem vagy csúnya, viszont 57%-os.

Valahogy mindig azt gondoltam, hogy a tipikus és sablonos, vagy inkább már kötelező válaszokat adó magas százalékkal rendelkező és arra hajtó emberek zömében teljesen tapasztalatlan és nem túl előnyös külsővel rendelkező emberek.

2018. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!