Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim túl hamar élvezett el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim túl hamar élvezett el, ezen lehet javítani?

Figyelt kérdés
Jól nyalt, szupi volt vele a szex, de szegény nagyon hamar elment pedig csináltam volna tovább is. Első szexünk volt együtt. Az közrejátszhat hogy jóval fiatalabb mint én? 20L
2018. júl. 31. 11:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16 éves. De miért kéne meztelen képet küldeni. Még bikiniset se kéne. Egy normális ruhásat. Arra aztán nem lehetne mondani, hogy valaki kiveri. Bár szerintem annak eleve nincs értelme. Az arc a legfontosabb minden emberen.
2018. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Örülnél ha ilyen pasid lehetne :) Sajnos te már max az 50es kiégett pasiknak kellhetsz, azért bánt :(
2018. júl. 31. 15:21
 23/32 anonim ***** válasza:
Na de lányok... Hagyják békén a bútorokat!
2018. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Kitaláltam a megoldást.

Mind a ketten elküldtök egy képet nekem. Arccal. Nem kell qv@s kép, csak egy egyszerű kép. Így nem lehet rámondani, hogy élvezkedés céljából kell. Privátban külditek és bár nem fogok, de ha lenne válasz az üzenetre csak szimplán nem nézitek meg. Bár tényleg nem fogok írni semmit. Semmi veszteni valótok nincs. A kérdezőt biztos, hogy nem ismerem, én már 30 vagyok. A másik felet sem ismerem a fogalmazása alapján. Aztán itt ide írnám ki az eredményt. Bár ez egy szubjektív vélemény lenne, de legalább semmi veszteni valója nem lenne egyikőtöknek sem. Így le tudnám vezetni ezt a competitiont:D

Bár tudom, hogy [link]

2018. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ez nem pasi, hanem gyerek 😅😅
2018. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#24 Én küldtem 😅😘 Csak az igazat! Szerinted is csak az 50 éveseknek kellek?
2018. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ja és mielőtt kifogásokat keresnél, olyan képet küldj neki amik a fészeden is nyilvánosak. Így visszaélés nulla!
2018. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak az 50 éveseknek kellesz, pláne, hogy nehezen hiszem el, hogy 28 lennél. Fiatalabbnak nézel ki. De amúgy nem vagy az esetem, bár szép szemed van. De nekem annyira nem jössz be így kép alapján. De persze egy fénykép mindig trükkös.

Ettől függetlenül azért ismerem a férfiakat, pláne a mostaniakat és azért tudom, hogy akadnánakbőven akiknek tetszenél.

2018. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
20 vagyok nem 28 :) Amit látsz az nem a születési dátumom
2018. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nyílván nem lehetek mindenkinek az esete :) Nem vagyunk egyformák ☺️
2018. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!