Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim túl hamar élvezett el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim túl hamar élvezett el, ezen lehet javítani?

Figyelt kérdés
Jól nyalt, szupi volt vele a szex, de szegény nagyon hamar elment pedig csináltam volna tovább is. Első szexünk volt együtt. Az közrejátszhat hogy jóval fiatalabb mint én? 20L
2018. júl. 31. 11:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Izgult, stb. A 3. alkalom már teljesen rendben lesz.

De azon csodálkozom hogy szinte minden lány idősebb pasit keres, és nem először látom hogy fiatalabb a pasi a lánynál. Hogy lehet valaki ilyen szerencsés...

2018. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hány éves és hány lánnyal volt együtt?
2018. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Jóval fiatalabb? Hány éves az a "pasi"? 15? Ráadásul az első együttlétetek. Természetes, hogy nem sikerül "tökéletesre". Majd lesz jobb.
2018. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
ha jó volt, akkor minek problémázni. majd alakul.
2018. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
16 éves, volt egy fél éves kapcsolata, azt mondta sokszor voltak együtt a lánnyal, de pontosan nem tudja.
2018. júl. 31. 12:27
 6/32 anonim ***** válasza:
#1 azért fiatalabb a pasi mert az idősebb hapsiknak nem kell. Biztos van neki oka...
2018. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De kellek nekik is :) Féltékenyek rá amúgy is mint te, nagyon jól néz ki, különleges arcú és belsőleg is teljesen rendben van, ezért. Pár pasival ismerkedtem akik korombeliek voltak, de vagy rondák voltak, vagy a viselkedésük volt gáz.
2018. júl. 31. 12:49
 8/32 anonim ***** válasza:
Nektek aztán van értelmi szintetek. Mikor fiatal voltam nekem is 1-2 évvel idősebb lányok voltak a partnereim és ők erőltették rám magukat és nem fordítva. Senki nem nézi a kort, hogy ha valaki jól néz ki. Semmi rocket sience nincs ebben. A bujtatott féltékenységetek meg rettentő szánalmas
2018. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nő létemre féltékeny lennék egy taknyos gyerekre? Ne vicceljünk már.....
2018. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Akkor arra vagy féltékeny, hogy élünk szexuális életet? Gondolom egy csúnya,maradu nő lehetsz, aki nem kell a pasiknak.
2018. júl. 31. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!