Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 év után újra nővel leszek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után újra nővel leszek, félek, hogy 1 percig sem fogom bírni. Hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

Most az, hogy verjem ki előtte nem pont jó ötlet, akkor nem annyira áll fel. Alkoholt nem ihatok.

Gumi nélkül szeretnénk, de félek, hogy beteszem és elélvezek. Régen szinte naponta maszturbáltam. Mostanában nagyon ritkán csak. Hogy tudnám elérni, hogy ne kelljen magamnak kiverni, hogy valamivel tovább bírjam és alapból is bírjam egy 20 percet?



2018. júl. 30. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindig gondolj valami undorító és visszataszító dologra
2018. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

#1-esnél a pont.


Szőrös csoffadt here.

Remélem segítettem, hajrá!

2018. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi inteligencia nem szorult beléd hogy esetleg beszélj erről a lánnyal? Ennyire kihalt a kommunikációkészség az emberekből??? Én is voltam már ilyen helyzetbe, de amikor tervezve lett hogy "arra" kerül a sor, megbeszéltem vele hogy mi a helyzet, és lehet hogy az első 1-2 alkalom, ebből az okból kifolyólag, lehet nem lesz a legteljesebb beteljesülést garantáló együttlét. A lány normális, inteligens volt, és megértette. Aztán nem volt semmi baj, nem kellett paráznom, hiszen Ő is tudta mi a helyzet, teljesen rendben volt minden. Ez annak a fogalomnak köszönhető amit úgy hívnak "KOMMUNIKÁCIÓ". Ismerős a fogalom vagy csak a baxáson jár az eszed?
2018. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

*intelligencia, dupla ‘L”. Ha már osztod a választékos észt, helyesen tedd.

Egyébként egyetértek veled!

2018. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy 2 "l", csupán helyesírási hiba :)
2018. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
Esetleg csinàld meg 1perc alatt.
2018. júl. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igazábol el akarod kerulni a lehetetlent. Nem nagyon tudsz igazábol semmi érdembelit tenni. Verd ki. Mi hamarabb. Egy két napig probálj maszturbálni, húzni minél tovább verés kozben. Utána szex elott 2-3 nappal már ne csináld, hogy minél jobb legyen az erekciod.

Húzz ovszert. Minden esetre. Tobbek kozott segít, hogy egy kicsit tovább bírd. Nem kell ultra vékony. Hanem inkább egy klasszikus, vagy netán a vastagabb fajta. Annál jobban tompítja az érzést, és tovább bírod. Pl. a durex pleasuremax elég vastag fajta. Na én azzal majd 2x annyi ideig bírom :D Es ezen felul véd is az ovszer, egy nem kívánatos terhességtol is, és a betegségektol is. Nem tudom ki a leányzo, mennyire ismered, mennyire bízol benne. De ahogy írod, nálad a megszakításos nem nagyon johet szoba (az amugy se védekezés), és azt se kell elhinni, hogy tabizik. Es a nemi betegséget se tudhatod, hogy nincs-e neki. Persze még mindig úgy írom, hogy nem tudjuk, ki a csaj.


De a legtutibb, ahogy úgy csinálod, ahogy elottem írták. Beszélj a csajjal, és add a tudtára, hogy már rég nem volt. Lehet hogy neked ciki érzés, de jobb út, mint sexnél "felsulni". Teljesen igaza volt a válaszolonak, komunikácio...

27F

2018. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz. Mond el neki hogy régen voltál nővel lehet nem bírod sokáig.
2018. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Öööööööö... Most miért álszenteskedik mindenki?

Ha most csak itt elkezdek keresni látom, hogy a nők menekülnek egy ilyen helyzettől. A legtöbb mai lány nem fog foglalkozni vele ha elmondja az elején. Egyből kihátrálnak ha ilyen információt közölsz velük. Tapasztalat

2018. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt el kell ismerni, 9esnek jo meglátása volt. Ha tényleg egy egyéjszakás kalandrol van csak szo, akkor ne mondd el nagyon neki, mert tényleg megfutamodhat. Akkor mondd csak el, ha valamilyen szinten megbízol a csajban, és kicsit komolyabb szintem van a kapcsolatotok, es tudod, hogy ez nem lesz kihatással a sexre koztetek.
2018. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!