Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kanos vagyok állandóan, ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanos vagyok állandóan, ezt hogy lehet bírni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi más dolgod nincs?
2018. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nőjél fel!
2018. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
verd ki
2018. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csajozz be.
2018. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szopasd minél gyakrabban.
2018. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbbször a túlzott kanosság csak a szervezet/tudatalatti üzenete, hogy hiányzik valami. A kiváltó oka lehet pl. magány, unalom, stressz. Ha megtalálod mi hiányzik, és kezeled, akkor csökkenni fog a vágy.
2018. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van párom és mégis állandó jelleggel kanos vagyok.Jó pár éve együtt vagyunk és annyira mozgatják más nők a fantáziám,de soha nem csalnám meg.

Nem tudom mit lehet ezzel kezdeni,mert konkrétan már olyan nőkről álmodok akiket életemben nem láttam.

Kiváncsi vagyok más mit kezdett ilyen helyzetben.A verjem ki annyira nem jön be,mert van,hogy egy nap 4-szer kicsapom.

27/F

2018. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!