Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet bírni az életet,...

Meddig lehet bírni az életet, ha állandóan azt érzed, hogy nem érsz semmit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 21:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
27 évig biztosan...
2011. dec. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag akár 70 évig is, de akkor nagyon tré lesz visszagondolni, hogy az egész életed lehúzhattad volna a wc-n.
2011. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
a 27 évet nem tudom alátámasztani, de a 23 nekem eddig sikerült :D
2011. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Én most tartok a 31. végén, de már nagyon nehéz.
2011. dec. 18. 10:06
 5/39 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz keresni az életben egy olyan területet, ahol sikered van, vagy legalább jól érzed magad? (Ha az utóbbi meg van, az előbb-utóbb vonzza, hogy rájöjj az értékeidre.)
2011. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Épp ezen fáradozom jelenleg is. Az a baj, hogy mentális gondjaim is vannak, és ezzel együtt nagyon nehéz.
2011. dec. 18. 14:06
 7/39 anonim ***** válasza:

A 30. életév (+-1 év) a legtöbb ember számára egyfajta fordulópont, általában jelentős megpróbáltatás (egyébként a Szaturnusz bolygó átlag 30 évenként kerül vissza ugyanarra a látszólagos pontra, a Földről nézve, mivel a Nap körül is kb. ennyi, és elég távol van ahhoz, h a Földről nézve is). Majd túl leszel rajta.


Mindig van értelme megélni bármit, a tanulás a cél minden lény számára, mert a tudás által látja át egyre inkább a létezés valódi mikéntjét. Az idő látszólagos múlása amúgy is illúzió, bár nagyon hat ránk, amikor éber (nem alvó) tudatállapotban vagyunk. A megértés pedig tényleges boldogsághoz vezet. Igaz, nem könnyű eközben viselni a szenvedést, de van, amikor ez is velejárója, főleg a tanulás elején rendszeres, pl. ide, a földi életre való fókuszálás során.

2011. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Értem. Küzdök, csak fogytán az erőm.
2011. dec. 19. 19:18
 9/39 anonim ***** válasza:
Mitől függ szerinted, hogy mennyit ér egy ember?
2011. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Talán attól, hogy mennyire képes felvenni a harcot, a mindennapi nehézségekkel, és egyéb buktatókkal. Hogy talpra tud állni. Ezek jutnak most eszembe.
2011. dec. 20. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!