Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak maszti közben tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak maszti közben tudok elmenni. Ezen, hogy lehet javítani?

Figyelt kérdés
Ahogy egy kicsit is más pózban vagyok ùgy màr nem megy, mert a csiklómat nem éri annyi inger, mint amikor masztizok háton fekve összeszorított lábakkal. Sajnos kevesebb ingertől pedig nem nagyon tudok elmenni. Próbáltam abban a pózban is masztizni,amiben szexelni szoktam, de nem nagyon jön össze az orgaznus. Szex közben, ha izgatják a csiklómat és kezdem nagyon élvezni, akkor automatikusan kiegyenesedek és összeszorítom a labamat, így a kuki is kicsúszik és nem tudok szex közben elélvezni. Nem direkt csinálom, nem tudom leszorítani magam, hogy ne huzodjak el és ne egyenesedjek ki összeszorított lábakkal.Van más lány is, aki ilyen körülményes? Vagy csak nekem megy ilyen benan? ☹️
2018. júl. 7. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Csiklóvibrátorral pl?

Illetve a puncid izgatása nem jár élvezettel?

2018. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orgazmus eszméletlenül összetett dolog. Azt hiszik a legtöbben hogy el lehet érni sima szexel. (van akinek úgy is megy.) de nagyon komplikált dolog sok mindenen múlik hogy pl mennyire vagy ellazulva,mennyire vagy összhangban a másikkal..stb szóval inkább agyi,lelki eredetű stimulálás ami fontos.
2018. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a pasimmal tanultam meg elélvezni és izgatni magam. Direkt mondta, hogy ujjazzam magam és ne csak a csiklómat izgassam, mikor tanulom, így hüvelyi orgazmusom van mindig szex közben. 18/L
2018. júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a pasid helyében megvárnám olyankor, hogy elélvezz, esetleg az ujjamaz bedugnám a punciba, ha sikerül, hogy azért szokd, van benne valami élvezéskor aztán ha már elélcezzél folytatnám.

Magadban maszti közben esetleg egy vibrivel, vagy dildoval gyakorolhatnál ugyanez okból

2018. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerem ezt. En is csak egy pozban tudok elmenni, en csak ugy tudok ha hason fekszek es a kezemeta puncimhoz rakom es vonaglok rajta. Mashogy nem tudok.
2018. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!