Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem tudok sosem elmenni?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves lány vagyok, és még sosem tudtam elelvezni. Ha magamnak csinálom vagy ha más csinálja nekem mindig ugyanaz történik. Nagyon fel tudok izgulni, és egy pontig élvezem, de hirtelen történik valami(ami biztosan nem orgazmus), érzem hogy remegek, érzékennyé válok lent, és elmegy a kedvem az egésztől. Nem tudom mit tehetnék ez ellen, már félek bármit csinálni a barátommal, mert úgy is tudom,hogy ez lesz a vége.

2018. jún. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
a remegés pedig az orgazmus jele
2018. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"már félek bármit csinálni a barátommal, mert úgy is tudom,hogy ez lesz a vége."

Ez a helyzet frusztrál? Azért félsz?

2018. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Már megint ez a kérdés. Gyakorolj. Ennyire nyomi nem lehetsz
2018. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Homoszex... és 18 lány...???
2018. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Semmi baj nincs veled. Nekem is voltak gondjaim ezzel ennyi idősen. Meséld el mi a helyzet privátban ha gondolod. :)

Segíthetek.


(csaj vagyok és hetero, nyugi :) )

2018. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, véletlenül rossz kategóriába tettem, bocsi.
2018. jún. 12. 21:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, részben ez a frusztráció is lehet az oka, de ha egyedül vagyok, nyugiban akkor sem megy.
2018. jún. 12. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig akkor kellene még folytatnod 😕

19L

2018. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!