Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

Se csikló orgazmusom nincs, se semmi az égvilágon.

Oké, élvezem meg minden de azért jó lenne ha el tudnék élvezni.

Mások mesélik, hogy már volt orgazmusok szex közben én meg a sírógörcs szélén állok, hogy csak egyszer jártam a közelében de akkor sem jött össze.

Maszturbálás közben sikerül.

Már tényleg nagyon kezdek rágörcsölni. Lehet, hogy sose fog? :(



2018. jún. 28. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha rágörcsölsz még nehezebb lesz. Engedd el magad, és próbáld meg irányítani a párod.
2018. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért éled ezt meg ilyen óriási problémaként. Ha az együttlét amúgy jó, akkor szeretkezzetek sokat, legyetek boldogok és a párod meg kielégít máshogy. Azzal sincs semmi baj, ha közbe te simogatod a csiklódat vagy használsz egy vibrátort, kipróbálhatjátok a péniszgyűrűt is, stb. Nagyon sok lány nem él át orgazmust a közösülés alatt, de ettől még lehet orgazmusuk.


Idővel egyébként ez is változik, ahogy egyre idősebb leszel, egyre jobban megismered a saját tested úgy fog egyre könnyebben jönni és előbb-utóbb meglesz az is, hogy közben élvezel el.


Egyébként a klasszikus tanács ilyenkor az, hogy legyen nagyon hosszú az előjáték, akár el is élvezhetsz közben, ha képes vagy többször egymás után is élvezni. Ha nagyon fel vagy izgulva, akkor sokkal könnyebb lesz.


Ha amúgy boldog és kiegyensúlyozott vagy, megkapod a szex és orgazmus adagodat, akkor teljesen mindegy, hogy pontosan mikor és hogyan történik, amíg a pasiddal együtt csinálod. :)


Egyébként pedig ha ennyire rágörcsölsz akkor nagyon jól látod, hogy csak még nehezebb lesz.

2018. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Jelenleg nincs párom, de amikor volt mondtam és jeleztem, hogy csinálja máshogy.

2018. jún. 28. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor most sok sok üzenetet fogsz kapni lelkes férfiaktól hogy majd ők megpróbálják.😂

Nem lehetséges, hogy az akkori párod nem volt túl ügyes?

2018. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2

Oké, csak enyhén szólva szar érzés, hogy nekem ez még nem adatott meg. Mások mesélik, hogy már élveztek el pasival, és neki állnak panaszkodni, hogy eddig csak párszor sikerült nekik, és ilyenkor legszívesebben az arcukba vágnám, hogy nemhogy örülnének, hogy egyáltalán sikerül.

A másik kedvencem amikor valaki azért panaszkodik mert nem sikerül a hüvelyi, de csikló orgazmusa rendszeresen van. Hát oké....

2018. jún. 28. 20:09
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Nincs összehasonlítási alapom.
2018. jún. 28. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


A te szempontodból miért is fontos, hogy másnak milyen a szexuális élete netán hogy henceg vele? Neked attól jobb lesz, hogy olyan lesz a szexuális életed mint XY-é?


Ne komolytalankodjunk kérem...

2018. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7 De így nem érzem teljesnek a dolgot. :(

Olyan érzés mintha kimaradnék valami jóból.

2018. jún. 28. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Miből maradsz ki? Szeretkezel, dugsz, ha normális a partnered akkor el is élvezel. Minek kell kergetni ilyen hülyeségeket? Ez legalább olyan őrült dolog mint amikor valaki minden áron együtt akar elélvezni a partnerével. Összeszokott pároknak is sokszor évekbe telik amíg sikerül, de van aki körzővel, vonalzóval szerkeszti meg a szexuális élményeit és csak egy jó verzió létezik a "tökéletes".


Ezt elméletileg azért csináljuk mi emberek, mert jó. Amikor elkezdesz szenvedni ilyen dolgokkal, akkor már el van bszva. az egész.


Mindenesetre a tanácsot megkaptad: hosszú előjáték és behatolás után izgasd a csiklódat vagy kérd meg a partnered, hogy izgassa. Ennyi.

2018. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor volt pasid az élvezetedig nyalt?
2018. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!