Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

Se csikló orgazmusom nincs, se semmi az égvilágon.

Oké, élvezem meg minden de azért jó lenne ha el tudnék élvezni.

Mások mesélik, hogy már volt orgazmusok szex közben én meg a sírógörcs szélén állok, hogy csak egyszer jártam a közelében de akkor sem jött össze.

Maszturbálás közben sikerül.

Már tényleg nagyon kezdek rágörcsölni. Lehet, hogy sose fog? :(



2018. jún. 28. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Orál közben sem sikerült.
2018. jún. 28. 20:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, amíg ennyire rágörcsölsz, biztos, hogy nem fog sikerülni. Nekem a 30-as éveimben volt először pasival orgazmusom, addig nem ment csak magamnak. Viszont sosem éltem meg tragédiaként, élveztem és kívántam a szexet, aztán csak bumm, sok év után összejött. Pedig nem éreztem, hogy másképp csináltam volna valamit is. Nekem sem aktus alatt van amúgy, hanem ujjazástól és be kell segítenem, de nem zavar, mert összejön és ráadásul eget rengető. Vedd lazábban a dolgokat, eszedbe se jusson közben, hogy orgazmust kellene elérned, mert azzal csak saját magad alatt vágod a fát. Velem is előfordul még néha, hogy arra törekszem, hogy gyorsabban elélvezzek, s pont emiatt nem jön össze. Tényleg az kell, hogy az elvárásokat elengedjem.
2018. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
javaslom a tust. vízsugár hatásos lehet.. éld bele magad.. sóhajtozz.. nekem sikerűlt, pedig nem volt előtte!
2018. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!