Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek "gáz", ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz", ha csak úgy tudok elmenni szex közben, ha én vagyok felül és a csiklom hozzádörzsölöm a páromhoz?

Figyelt kérdés
Hüvelyi egyéltalán nem megy, pedig nagyon jó vele, és hiába nyal úgy, ahogy eddig soha senki, akkor sem tudok úgy elmenni, csak ahogy fent írtam.
2018. máj. 19. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Mással sikerült már hüvelyi orgazmus, vagy mással sem?
2018. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig még senkivel soha.
2018. máj. 19. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerül máshogy. Nem vagy egyedül.
2018. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

barátnőm is ugyan ez. :(

Én már mindent megtettem amit csak tudtam.


őt ez nem zavarja. engem azért igen.

2018. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, kedves kérdező, és kedves válaszolók, ne csüggedjetek és ne aggódjatok! Meg kell találni azt az ideális partnert, aki a tenyerén hordoz (akit a tenyerén hordoztok). Sokkal fontosabb a lélek egészsége, mint a testiség, ha pedig van csiklóorgazmus, az már végül is fél igazság! :) Én a helyetekben adnék egy esélyt az intimtornának! Valamint próbáljátok meg a G-pontot megkeresni, mint egy "orvosi vizsgálat". Beszéljétek meg előre, izgassátok fel egymást, és kézzel próbáljátok meg kitapintani. Lehet beletelik néhány alkalomba, vagy akár több hétnyi gyakorlásba, de talán ez lehet a hüvelyi orgazmushoz vezető leghatásosabb út! Meg kell tanulni ezt a fajta orgazmust / meg kell tanítani a barátnőnek. Nekem idáig az összes barátnőm a csúcsra jutott, beszélgettem velük, figyelmes voltam és néhány alkalmat leszámítva (amikor hulla voltam, vagy nagyon beteg) mindig ők mentek el hamarabb. Férfi vagyok, nekem is rosszul esett még az a néhány alkalom is. Kitartást kívánok és sok-sok boldog órát! Ne legyetek emiatt szomorúak!!
2018. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm, akinek csak évek elteltével sikerült a hüvelyi, másnak meg mindig is csak csiklósa volt.


A lényeg hogy VAN!😀

2018. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te legalább el tudsz menni szex közben. :)
2018. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak úgy tudok elmenni, hogy miközben izgat, ujjaz, addig én simogatom, dörzsölöm a csiklóm. Ha csak ő csinálja, nem megy, de még segíteni sem tudok neki ebben, mert azt vettem észre, hogy én közben is váltogatom a csiklóizgatás sebességét, irányát, erejét, mindig ahogy éppen jónak érzem. Na most ezt előre nem tudom, hogy épp hogyan fog jól esni, egy férfi meg pont ezért pláne nem érzi, ha még én is csak közben változtatgatok rajta. Nekünk ez viszont nem gond, sokáig így sem jött össze, úgyhogy most nagy az öröm mindkettőnk részéről. :)
2018. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miert lenne gaz? A legtobb no csak csikloval tud elmenni. Az mar reszletkerdes, ki vagy mi ingerli.
2018. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy megy
2018. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!