Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Másnak is van gondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Másnak is van gondja a szexben, amikor ő van felül?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fadarab, párom elmondása szerint jó velem a szex, de viszont mikor én szeretném kicsit irányítani a dolgokat mindig kudarcba fullad. Ha én vagyok felül a mozgás már megvan, próbáltam már térdelve, guggolva, jó-jó, meg ilyenek, de mégis sokkal jobb érzés ha nem én vagyok felül és ezt a partneremen is látom. Úgy szeretnék neki örömet okozni, úgy ahogy ő nekem, de egyszerűen nem olyan, bármivel próbálkozom. Én rontok el valamit, vagy sosem lesz olyan?

2018. febr. 10. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván minden pózban más az érzés, de az még nem jelenti azt, hogy ne lenne jó amit csinálsz. Beszéld meg a pároddal, hogy ő hogy szereti, fogja meg a csipődet, derekadat és olyan tempóban mozgasson ahogy neki jó. Próbálj meg csak csipőből mozogni, ne az egész tested mozgasd rajta mert úgy valóban el lehet bénázni. De bele is lehet jönni.

Nálunk is volt ebből gond az elején, mert a férjem szerette ha én vagyok felül de én sem tudtam hogyan irányítsak, mozogjak. Aztán mondta, hogy jól csinálom, láttam rajta, hogy ő is élvezi, majd idővel levetkőztem előtte a gátlásaimat és megtanultam mindkettőnknek hogyan jó. Azóta ez lett a férjem kedvence, ha tehetné mindig én lennék felül annyira jól csinálom elmondása szerint. Ne add fel kérdező, mond meg a párodnak segítsen megtanulni, hogy egyre jobb legyél. Könnyebb ha ő rásegít azzal, hogy neki hogyan jó.

2018. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Mi a probléma? Nehezen élveztek el? Vagy elfáradsz!? Mert konkrétan nem írtad le mi a bajod a lovagló pózzal...

24N

2018. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
El is fáradok, egy egyszerűen, hát nem az igazi.=D Nem azt mondom hogy rossz, de pl szerintem kb lehetetlen lenne elmenni abban a pózban, legalábbis ahogy én csinálom.
2018. febr. 10. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Probald gyorsabban meg kicsit erosebben csinalni. Nekem sincs lovagloban olyan intenziv erzesem, mint pl kutyaban, de tud az is jo lenni, meg igazabol jo latni az arcat, ahogy elvezi, nem is az erzes a legjobb abban. Szerintem. Lovagloban en is csak ugy tudtam meg elmenni, hogy a parom mozgott alattam, az nagyon jooo 😃
2018. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Probálkoz ès rá jössz hogy kell csinálni hogy legyen, nekem legtöbször csak akkor van orgazmusom ha èn vagyok felül ès èn irányitok
2018. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Nekem hüvelyi orgazmusom csak lovaglóban van, szal nem kérdés, hogy miért szerettem megvannyira ezt a pózt. Hidd el, kérdező, érdemes próbálkozni vele.

2018. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg érdemes próbálkozni. Mindenki elfárad, de minél többször vagy felül, annál jobban hozzászoksz! :)
2018. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!