Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elmenni?

Figyelt kérdés

Második kapcsolatom van, de egyszerűen sehogy sem tudok elélvezni, párommal már tényleg mindenféleképpen kipróbáltunk dolgokat, ami jó volt az a lovagló de ott meg nem bírom sokáig így elmegy az érzés.

Nagyon csalódott vagyok, trollok kiméljenek meg.

Várom a hasznos válaszokat, előre is köszönöm.

19L



2018. jún. 19. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem bírod a lovaglót?
2018. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elfáradok
2018. jún. 19. 19:31
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Akkor erősíts.

Hogy lehet elfáradni 19 évesen egy pasin lovagolva?

Abszurd.

2018. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ja elfáradok...ez milyen hozzáállás? :D Szerinted egy férfi , ha pumpál erőből, akkor nem mozgat meg minden izmot a kedvedért és mi , mikor mondjuk, hogy elfáradunk? Eddz és tovább fogod bírni.
2018. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem guggolsz lovagló közben, hanem térdelsz?
2018. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küzdöttem én is... Szerintem el kellene menned egy tapasztalt masszőrhöz, az sokat segíthetne. Nekem bejött :D Ha érdekel ez a vonal írj egy privátot.
2018. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mivel csipő próblémám van eleggé könnyen. 2éve élek szexuális életet és mellette rendszeres edzek is. De nem a lovagróról van csak szó, hanem ha nyal ott sem tudok elmenni vagy ha újjaz vagy egyszerre mindkettő.
2018. jún. 19. 20:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Előző barátoddal sem tudtál elmenni?
2018. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2x jött vele össze de az is random.
2018. jún. 19. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Csikló ingerlésével el tudsz élvezni pl nyalás közben? Ha igen, kkor nincs gond. Sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra (vagy csak nagyon ritkán).
2018. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!