Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elmenni?

Figyelt kérdés

Második kapcsolatom van, de egyszerűen sehogy sem tudok elélvezni, párommal már tényleg mindenféleképpen kipróbáltunk dolgokat, ami jó volt az a lovagló de ott meg nem bírom sokáig így elmegy az érzés.

Nagyon csalódott vagyok, trollok kiméljenek meg.

Várom a hasznos válaszokat, előre is köszönöm.

19L



2018. jún. 19. 19:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Epp ez hogy ugy sem. Sehogy sem
2018. jún. 19. 22:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Masztival saját magadnak sikerül?
2018. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem
2018. jún. 19. 23:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kiskorodban megszégyenítettek, mert magadhoz nyúltál?
2018. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem az lenne a lényeg, hogy ne erőltesd a dolgot, minél feszültebb vagy, annál nehezebben fog sikerülni. Kis lépések, sok türelem.
2018. jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megszégyenítettek volna, próbalok nem parázni rajta de annyira kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy nem tudom neki megadni ezt az örömöt. És ez bánt mert én magamat attól függetlenül kielégülve érzem magam, de tudom hogy a párom nagyon örülne ennek.
2018. jún. 20. 14:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálam a tuti recept:

Simogatással felizgat a párom, majd mikor már nagyon akarom, hogy hozzám érjen, akkor megnyalja az ujját és lassan elkezdi simagatni a csiklómat. Eleinte nagyobb területen, figyelve a reakciómat, hogy hol érzékeny, majd ha megvan ez a pont, akkor már csak ott folytatja egyre intenzívebben. Fontos, hogy végig nedves legyen az ujja. Ha már megvan a jó érzés (elkezdek remegni), akkor pedig a fülembe lihegéssel/sutottgással vagy az oldalamon szexet imitáló mozdulatokkal átlendít. Ez bármikor műkődik. Próbáljátok ki, hátha beválik.

2018. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!