Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet attól nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól nem tudok elmenni mert túl sokat maszturbálok?

Figyelt kérdés

Naponta szoktam maszturbálni, sajnos nincsen párom, viszont szokott lenni egyéjszakás kalandom. Az előjátéknál szinte simán sikerülne is, de akkor abból mi jutna a lánynak nem igaz? És persze az ember szeretne szexelni is... Na és itt kezdődik a gond. A "szerszámom" pár másodperc alatt képes kőkeményre dagadni, és utána akár 1 órán keresztül is tudnám csinálni pózokat váltogatva, de nem vagyok képes elmenni :(

Hasonló tapasztalatokat megélt emberek tudnának tanácsot adni? Előre is köszönöm 30/F



2018. máj. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a folyamatos maszturbálás okozhat ilyen problémákat, ugyanis a kezed erős szorítását, intenzitását nem tudja a női hüvely reprodukálni.
2018. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges..amugy meg nem olyan rossz dolog az..Örülnöd kéne..Az lenne ciki ha állandóan ha szexelsz és rögtön elsül a fegyver..De ha kb 1 órán keresztül megy a buli az csak pozitívum lehet,pláne a nők szemszögéből..Szóval ne stresszelj
2018. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Nőként mondom,hogy elég lelombozó lehet,ha a férfi fél-1 óra után sem képes a kielégülésre.

Szerencsére még nem volt ilyenben részem,de "rosszul esne".

Csökkentsd le heti 1-2 alkalomra vagy egy időre próbálj vele felhagyni,mert ez így egy kicsit szánalmas.

2018. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó:neked tetszene ha a férfi 10 másodperc múlva elmenne? Alig keztétek el és máris elmenne..Szerintem nem örülnél neki,mivel nemis baxott meg téged rendesem
2018. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nézzétek, köszönöm az eddigi válaszokat, és tényleg nagyon jó, hogy ilyen nagyon sokáig bírom, de tényleg jó lenne a hölggyel együtt elmenni, épp ezért valamilyen szinte igaza van a hölgy kommentelőnek is, de azért a "szánalmasa" visszautasítanám, mivel nem sértésből írtam ki a kérdést, és "macsóságból"... épp az ellenkezője miatt!

Valóban gondoltam erre, hogy lehet le kellene csökkenteni, vagy hanyagolni egy időre. Remélem visszafordítható...

Egyébként egy kis megjegyzés, szerintem az lenne szánalmas picit ha úgy történne ha fél perc után elmegy a férfi és a nő semmit nem kap... az arany középút lenne a jó :)

2018. máj. 13. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el bátyja, jobb dolgod van mint annak aki percek alatt elmegy. Mert te rendesen kitudod élni magad és kielégíteni az aktuálist, de egy olyan aki 2perc alatt elmegy már lassan csak szenvedés és megaláztatás az egész. Pl. én már egyre jobban befordulok és hiába maszturbálok viszonylag sokat, egyszerűen nem tart tovább. Akkor se ha nem csinálom, sehogy se jó. A partnerem meg még rárakja a lapátján szóval....
2018. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!