Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem képes elmenni mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem képes elmenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostani barátnőm egyszerűen képtelen elélvezni... egy hónapja feküdtem le vele először, de azóta nem sikerült még eljuttatni sehova... ha túl mélyre megyek, akkor fáj neki, szóval nem a méret lehet a gond... egyébként élvezi, csak szimplán nem megy el, összes eddigi trükkömet bevetettem, utánaolvastam, vagy 40 percig nyaltam, és semmi...

Kérlek adjatok tippeket, mert ez már kezd elég kellemetlen lenni nekem, bár azt mondja őt nem zavarja...


2018. máj. 9. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Fordított pszichológia. Ne csináljátok 1 hétig, utána amikor találkoztok izgasd, és kösd a lelkére hogy nem szabad elélveznie.
2018. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző partnereivel volt?


Maszturbalassal van/volt?

2018. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, nem zavarja, hagyd. Egy hónap alatt össze se szoktatok még rendesen. Ha kimutatod, hogy ez téged zavar és görcsölsz rajta, csak be fog feszülni és csakazértsem. Nem minden lánynak megy könnyen, van akinek nehezen sem. Próbálj a kedvére tenni, vagy esetleg kérd meg, hogy segítsen, mutassa meg mit élvez. De ne az orgazmus legyen a célotok, mert akkor 100%, hogy nem fog menni. A cél, hogy élvezze (és persze te is), azt pedig nem lehet úgy, hogy az orgazmus miatt stresszeltek. Hidd el, anélkül is nagyon lehet élvezni.
2018. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak megijeszteni. En a baratommal nemreg pont ezert mentem szet, mert nem tudott kielegiteni. Az elejen meg ugy megbekeltem vele, hatha idovel osszeszokunk, de 2 honap mulva se javult a dolog, ugyhogy kenytelen voltam elhagyni ot. Pedig nem vagyok az a tipus aki nem tud elmenni ( magamnak 3-4 perc alatt siman tudok orgazmust csinalni). Jo szex nelkul nem az igazi a kapcsolat.

Valoszinuleg a csajod felenk es nem szeretne utasitgatni, hogy mit csinalj es hogyan csinald, ami jol esik neki es tuti elelvezne tole.

2018. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sem megy könnyen,a megfelelő pózt kell megtalálni.
2018. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Kérd meg, hogy segítsen.Mutassa mondja, esetleg csinálja magának aztán te csináld felváltva. De egy hónap még nem olyan sok, lehet még nem mer megnyílni.

M9ndjuk nekem fura, hogy nem zavarja...engem zavarna.

Azért csak az a csúcspontja a szexnek.

2018. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!