Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy a párom nem tud "elmenni"?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk,eddig4 alkalommal próbálkoztunk pettinggel, elsőre nem is volt baj mind a ketten élveztük és "csúcsra mentünk"?! De ezután hiába csinálok vele bármit, nem képes elmenni. Nem esik át azon a ponton,csak (és férfiaknak ismerős lesz)"mindjárt, mindjárt, ..." Nem tudom eldönteni hogy mi lehet a baj, magának mindig megy. Azzal baj nem lehet hogy "kíván", az fix, sem azzal hogy nem tud a csúcsra jutattni engem. Segítsetek:(
2016. okt. 20. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem esik át azon a ponton,csak (és férfiaknak ismerős lesz)"mindjárt, mindjárt, ..." Nem tudom eldönteni hogy mi lehet a baj, magának mindig megy. Azzal baj nem lehet hogy "kíván", az fix, sem azzal hogy nem tud a csúcsra jutattni engem. Segítsetek:("

Ha szépen megkérlek, ezt a zagyvadékot el tudnád magyarázni érthetőbben?

2016. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
" a párom nem tud "elmenni".... nem tud a csúcsra jutattni engem" Nem kéne abbahagyni a bénázást? Az a baj, hgy még egy kérdést sem tudsz igazán feltenni. Melyikötök milyen nemü? Mit tesztek az egymásrahangolodásért? Korotok?
2016. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a "mindjárt mindjárt" ott lebegek a legszélén akkor szokott nálam előfordulni, ha már többször elmentem rövid időn belül, olyankor már csak egy nagyon kemény kézi befejezés segít utoljára.


van akinek ehhez nem kell, hogy többször elmenjen, elegendő, hogy hozzászoktatta magát a kemény kézimunkához, egy lánytól hallottam egyszer, hogy a korábbi párja annyira belecsúszott ebbe a problémába, hogy gyakorlatilag 10-ből 9x csak légkalapács erejű kézimunkára ment el

2016. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elso kettonek mondanam h lany vagyok 18 es o 20 johetnek azok a kommentek h de ciki h nem ertek hozza stb, boccs nem vagyok olyan aki mindenkivel kavargat, 2. Mashol is ( orvosi oldalon ) rakerestem, ott lelki eredetu lehet azt irtak, es azt mondja hogy jol csibalom jol esik neki, de nem kepes elmenni aki nem ertene vagy a csucsra jutast, amit pedig kene csunyabban irva azt jelenti hogy nem lo ki seprmat?! Nincs magomles?!
2016. okt. 20. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez általában vagy lelki eredetű, vagy hibás beidegződés (ami valahol szintén lelki eredetű).
2016. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tud elmenni mert biztos csak a hokizáshoz van hozzá szokva . De arra nagyon.
2016. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!