Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nélkülem akart volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nélkülem akart volna elmenni? Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
Párom tudta, hogy vizsgázom egész nap, (szerintem pont) ezért beszervezett egy strandolós délután. Na most én azért vagyok mérges, mert már 2-3 hete rágom a fülét, hogy menjünk strandolni, de mindig volt kifogása, sőt ha egy véletlen közbe nem jön én meg sem tudom, hogy ő elment nélkülem. Ráadásul mikor telefonált rám kiabált hogy ha most rögtön ideérsz eljöhetsz velem, holott tudta, én nem mehetek. Jogosan vagyok mérges?
2009. jún. 19. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
jogosan
2009. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Hogy tudtad meg, hogy elment, mi volt az a véletlen?

Egyébként a mérged jogos is, meg nem is.

Jogos afelől, hogy megbeszéltétek, együtt mentek.

De nem jogos afelől, hogy nem szabhatod meg a szabadidejét, ha nincs veled. Lehet, hogy elment felmérni a terepet, vagy csak szeretett volna kikapcsolni egy kicsit, de majd veled is elmegy.

Szóval nem tudom, légy rá mérges, de bocsáss meg, és menjetek el közösen is. :)

2009. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos, mert attól, hogy ő otthon ülne, neked nem lenne jobb. Ha két hét múlva írnál ide, hogy nélküled elment míg vizsgáztál, de veled nem akar menni, akkor jogos lenne.
2009. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már 2-3 hete mondom neki, hogy menjünk ki a strandra, és mindig mondott valamit, fáradt vagyok, ezt kell csinálni azt kell csinálni, és ha a haverjai szólnak akkor rögtön ugrik. De nem csak ezzel van így, ha ki akarok menni meginni egy kólát akkor is ez van:"Most fáradt vagyok" De ha a haverjai hívják rögtön ugrik. Biztosan tudja, hogy nekem ez rosszul esik, mert próbálja titkolni.
2009. jún. 19. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos.. úgy tűnik nem figyel a párod eléggé rád és nem érdekli milyen vágyaid vannak . Én tuti nem tennék ilyet a barátnőmmel...
2009. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem igazán kíváncsi rád, sajnos ez a helyzet, és még kiabálgat is... Szóval azt hiszem itt az ideje egy kis szünetnek...
2009. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem mi a probléma... Na én is ezért veszekedtem a barátommal elég sokat és még szakítottunk is (6 hónap után vissza jött). Mindig a haverok és én a második, amikor randink volt hűű gyorsan fejezzük be, mert menni kell és elkésik, tőlem meg nyugodt szívvel késett. Persze ez azóta nem így van, képes volt megváltozni. Szerintem beszélj vele, hogy ez nem egészen így működik. Én annó itt szúrtam el, hogy nem mondtam meg a barátomnak mit gondolok.
2009. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm meg 5 nappal indulás előtt bejelentette, hogy lemegy sátorozni 6 napra 5 haverjával (1 lány, 4 fiú) Németországba, hely az autóban nincsen már nekem, mehetnék max. repülővel négyszerannyiért, ez van, fogadjam el, neki kell a szabadság, 3 évig voltunk együtt. Voltunk, ja merthogy szakítottam vele ezután. Persze a tiéd nem ilyen durva eset, de korántsem jó jel. (persze mindeközben állította, hogy szeret)
2009. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!