Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az ha van párom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha van párom, nem merek előtte elmenni wc-zni, mert félek h bármi hangot meghall?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a pukizásra.. :$
2009. jan. 22. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szégyenlős vagy, vagy pedig nem vagytok elég bizalmas kapcsolatban. De ha együtt élsz valakivel, akkor ezeket a dolgokat is meg kell szokni.
2009. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem hallgatozik a WC elött,a pukizás és egyébb hangok pedig tök természetes hogy vannak.
2009. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyszabály: minél halkabban akarod csinálni, annál hangosabbra sikerül :)) Ezt már én is megtapasztaltam párszor.

Szerintem eleinte mindenki "pózol" a másik előtt, de ha már összemelegedtetek, akkor nem kell az ilyesmiből ügyet csinálni. Nevetni kell, amikor véletlenül pukizol egyet, ne lássa rajtad, hogy kínosan érzed magad.

Egyébként meg mindenki szokott pisilni, kakilni, pukizni, büfizni - hát ez van, ilyenek az emberek, ez természetes dolog.

Ha van humorérzéketek, akkor együtt nevettek az ilyen kis baleseteken :-))

2009. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Húúú.... Én meg azt hittem hogy csak nekem van ilyenekkel problémám!!!!:S:S 16/F
2009. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :))

hát nem tudom miért vagyok ennyire szégyenlős, mikor tök természetes a dolog.. de már néha a hasam is belefájdul :S

2009. jan. 22. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered eléggé. Minél jobban megismeritek egymást, annál bizalmasabb, bansőségesebb lesz a kapcsolatotok. Nők persze szeretik rejtegetni, hogy nekik is van emésztésük (nem böfögnek, nem pukiznak, nem nagyWC-znek), de minden normális férfi tudja, hogy ez nem így van. Egy mosollyal el lehet intézni az ilyent, ha WC-ről hallatszik ki, akkor meg még azt sem kell.

1,5 év után én ott tartok barátnőmmel, hogy le sem reagálja sokszor, ha valahol kicsúszik egy kis levegő belőlem :)


Az elsőt mindig nehéz elengedni, az csak magától kicsúszik mindig, de onnantól kár rejtegetni, főleg, ha a másik félnél is megvolt már :)


Ezt a kérdést is nézd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Még annyi, hogy ne tartogasd, inkább az elején intézd el a dolgokat, mert csak rosszabb lesz. (Hasfájás+nagyobb mennyiség, nem tudsz másra figyelni)

Sajnos én párom családja előtt nem tudok feloldódni, de azért ott mégsem ugyanaz, nincs az a bennsőséges kapcsolat.

2009. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én fél év után elmegyek pisilni, amíg a barátom fogat mos, bár mi nem élünk együtt
2009. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

: D.

én is féltem ettől sokáig, de ő talán még jobban..mindig mondta, hogy elmegy vécére, addig pedig menjek le dévédét választani a nappaliba.. : D.

most már [2,5 év] zavartalanul pukizunk, büfögünk egymás előtt, és röhögünk azon, hogy régen képesek voltunk mindent visszatartani, és hogy ettől mennyire fájt a hasunk.. : D

2009. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Hangos fingnak nincsen szaga. De amely fing sunyi, lapos, annak szaga irtózatos xD
2009. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!