Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 év után újra nővel leszek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után újra nővel leszek, félek, hogy 1 percig sem fogom bírni. Hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

Most az, hogy verjem ki előtte nem pont jó ötlet, akkor nem annyira áll fel. Alkoholt nem ihatok.

Gumi nélkül szeretnénk, de félek, hogy beteszem és elélvezek. Régen szinte naponta maszturbáltam. Mostanában nagyon ritkán csak. Hogy tudnám elérni, hogy ne kelljen magamnak kiverni, hogy valamivel tovább bírjam és alapból is bírjam egy 20 percet?



2018. júl. 30. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ráérsz magyarázkodni miután elmentél :D Addig meg próbáld addig húzni, amíg csak sikerül :D ;)
2018. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pontosan tegnap szexeltem egy ilyen sráccal. 2 éve nem volt senkivel. Belemelegedtünk nagyon, majd mondta hogy valószinű ha beteszi egyből el fog élvezni,mert rég volt nővel. Semmi gond nem volt, megértettem. Okos, értelmes nő ebből nem csinál problémát :)
2018. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim nem ezt mutatták. Olyan fel sem merült, hogy azonnal elmennék, nekem elsőre se volt az. Max nehezebben tartja vissza az ember és hamar elsül, de azért min 3 perc még évek kihagyása után is, viszont maga a mozgás és a gördülékenység amitől szintén elszokik az ember. De ezt meg se várják, hogy kiderüljön mennyire van így vagy sem. Én anno okos, értelmes nővel nem nagyon találkoztam ezek szerint. Nem vagytok általában ti olyan szentek, hogy ez így legyen. Ha valakinek meghal valakije és maga alatt van, vagy esetleg betegség miatt, vagy folyamatosan utaznia és hajtania kell évekig a munkája végett valakinek, azt nem igazán tolerálják. Teljesen érthető okok, hogy valaki miért nem foglalkozik párkapcsolatokkal, de ez lényegtelen egy átlag nő számára. A lényeg, hogy biztos nincs formában, nem érdekel. Ez az alap hozzáállás
2018. aug. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!