Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim túl hamar élvezett el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim túl hamar élvezett el, ezen lehet javítani?

Figyelt kérdés
Jól nyalt, szupi volt vele a szex, de szegény nagyon hamar elment pedig csináltam volna tovább is. Első szexünk volt együtt. Az közrejátszhat hogy jóval fiatalabb mint én? 20L
2018. júl. 31. 11:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
#10 Hatalmas tévedésben élsz. De nyugodtan kitehetjük ide a fotóinkat és a többiek szavaznak, hogy melyikünk a jobb csaj. Na mit szólsz?
2018. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nem nekem szólt, de én benne vagyok:D
2018. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Előbb várjuk meg a szépséges kérdezőt
2018. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Persze, majd kirakok egy ilyen oldalra képeket magamról :D Hogy aztán a sok pasi verje a farkát rám. Tudom bánt téged a dolog, és most mérges is vagy mert senkinek nem kellesz :)
2018. júl. 31. 14:48
 15/32 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk ezt megértem. Én se raknék ki magamról képet, akármilyen jól is nézek ki. Lehet egy-két közelálló felfogja, hogy vicces itt trollkodni, de alapvetően azért nagyon ciki ez az oldal és itt tartózkodni is az. Emiatt meg a franc akarna magyarázkodni
2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Arcról nem kell. Na mit szólsz? Megijedtél, hogy alul maradsz?
2018. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Viszont meg egyszer kíváncsi lennék, hogy milyen külsővel megáldott emberek írogatnak itt. Mert én alapvetően nem sokat nézek ki az itteni emberekből. Fiúkat, lányokat nézve egyaránt.
2018. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
De pont az arc szerintem a legfontosabb... A testemről még én is ki mernék rakni képet mellesleg. Abból még nem biztos, hogy felismerik az embert az utcán
2018. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Akik itt kötekednek azok élettelen, sikertelen emberek. Amúgy én értem hogy meztelen képet akarsz rólam, de azt inkább megtartom a barátomnak. Kanos pasi,kisfiú lehetsz, sajnos ilyeneknek nem küldök, hiába hazudsz mekkora nő vagy ;)
2018. júl. 31. 14:57
 20/32 anonim ***** válasza:
Ezzel próbálod menteni a menthetőt? Inkább sajnálni tudlak, hogy egy 15 éves kisfiú jutott csak neked. Arra meg, hogy kanos fiú lennék... Inkább nem írok semmit. Lassan hazaér a délutáni napközis táborból a pasid, menj azt csinálj neki uzsonnát.
2018. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!