Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fél órán keresztül nyaltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél órán keresztül nyaltam egy lányt, és ezalatt 3x élvezett el, akkor?

Figyelt kérdés
....akkor mennyire jogos az igény egy hosszú szopásra?

2018. júl. 28. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rossz hozzáállás. Legalábbis én azért csinálom, hogy a partneremnek és nekem is jólessen. Az már csak harmadlagos, hogy kapok-e viszonzást. De mondom, ez csak az én gondolatmenetem.
2018. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jogosnak jogos, ha általában kölcsönösen kényeztetitek egymást.
2018. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát jó dolog a hoszzú nyalás. De én speciel az első után sokkal gyorsabban elélvezek. Szóval fél óra alatt nálam 3 kevés lenne 😃

19L

2018. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1


Igazad van, viszont mikor végeztem, és kb Zsibbad a szám, akkor jól esik a másiknak is egy hosszú kényeztetés, amikor csak hatra dőlni kell, nem pedig rögtön szexelni. Erre gondoltam.

2018. júl. 28. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos
2018. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért csinálsz valamit a szexben, hogy utána te is legalább olyat kapj vissza, akkor hiába a három orgazmus, szar szerető vagy.
2018. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Jogos. Ha nem teszi meg, pereld be!
2018. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Kétlem hogy 3x elélvezett volna, a pasik túl hiszékenyek és beképzeltek, a nők meg gyávák és jól tudnak színészkedni.
2018. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne elvezhetne el 3x? Nálunk sima ügy... Már ha igénylem.
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

- kölcsönösség alap

- új kapcsolat, de már nem őszinte a csaj, mert talán 1x se élvezett el, nemhogy háromszor, mert ha itt kérdezel ilyeneket (pláne ezt így) akkor tuti.... és egyéb problémák...


És azért nem szpott le téged, mert vagy gátlásos és stb volt, vagy pedig mialatt megjátszotta az orgazmusait, azalatt tőled is elment a kedve, pedig nem is feltétlenül te tehetsz róla, meg te mindent megpróbáltál, ami tőled tellett...


gyengébbek kedvéért: nem kell a sok hlyeség, meg hogy van aki 2 perc alatt is elélvez (tényleg van, de nem biztos, hogy a kérdezővel és nem biztos, hogy nem lesz olyannyira túlérzékeny utána a pnája, hogy nem tudja fél órán keresztül folyamatosan nyalnia... stbstbstb)


- zárójeles rész azért volt, mert itt az 1x1-et is meg kell magyarázni az itt lévők 99%-nak (tisztelet a kivételnek)

2018. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!