Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hát kerdeznek vmit mellbimbón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát kerdeznek vmit mellbimbón keresztül elelvezhet valaki?

Figyelt kérdés
Koszi a sgeitseget
2018. júl. 23. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen el.
2018. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a fülemen szoktam.
2018. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo te valszeg az agyadon szoktal
2018. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1-es hogyan???
2018. júl. 23. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlassal.
2018. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a párom már régóta izgatja, nagyon fel tudok izgulni és még nagyobbat élvezek, ha akkor is csinálja még, amikor magamat simogatom vagy ha bennem van. Szóval sokat ad pluszba, ha izgatja azt is, de csak attól, hogy a mellbimbómat simogatja, nem tudok elmenni.
2018. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen el

Sőt még tarkót simizve is

24N

2018. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer a maszturbálást kezdtem csak a mellem kényeztetésével és akkor annyira be voltam indulva, hogy valahogy csak azzal is sikerült. Sajnos azóta sem tudtam megismételni, de jócskán megdobja a masztit is és a szext is. :)


22N

2018. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!