Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi orálisan elégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi orálisan elégít ki egy nőt, akkor a férfi is ugyan úgy elélvezhet?

Figyelt kérdés
Még ha a nő nem csinál vele úgy semmit sem?
2018. ápr. 30. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy élvezzük
2018. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Persze,mert felizgatja a női test látványa és a hangok például.És gondolom,hogy arra gondol,hogy hamarosan szex lesz.De nem tudok férfi aggyal gondolkodni.:-)
2018. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy ugyanúgy, ahhoz már 2 nő kell:)
2018. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jellemzően nem.
2018. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valamilyen élménye , én élvezem . Sőt volt rá alkalom , hogy el is sültem a végén ( amikor a csúcsra ért a partnerem )
2018. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

PErsze. Élvezem amikor a nőt nyalom mert izgató. A legnagyobb nemiszerv az emberi agy így az izgalom is élvezet.

35F

2018. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésben nem az élvezésről van szó, hanem elélvezésről...

És igen, ez gyakorlatilag lehetséges. De tapasztalt férfival ilyen nagyon ritkán, vagy soha nem fordul elő.

De én szűzként már a meztelen nő látványától is elélveztem, ahogy közeledett.


De 2 perc múlva már dugtam.


Ma, mivel van rendszeres szexuális életem, hasonlót nem tudnék elképzelni.

Talán ha hónapokig nem foglalkoznék nővel, de lehet akkor sem.

2018. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalt férfinál nemigen van sok esélye, de mindenképp nagyon izgató. Tapasztalatlannál simán lehet ennél kevesebb ingertől is.

Mikor életemben először láttam és érintettem pinát, ennyi elég volt, hogy teleélvezzem a gatyámat.

2018. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezném nem is csinálnám.Persze jó adni,de nem azért csinálom hogy a lánynak jó legyen,hanem azért jó neki mert élvezem amit csinálhatok.(IMÁDOM) Szenvedélyből ny.lni pusztán szájjal érzelmet sugározni élvezet formályában az igazi.Aki nem szereti amit csinál (csak megteszem a lányért),soha megsem közelíti azt akit nem bírsz feszítővassal sem kiszedni a lábaid közűl,mert elveszik köztük a nyelvével!!!!!
2018. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy majdnem a boxeromba sültem bele, mert felizgatott, hogy ráül a számra a nő. De elsülés emiatt nem volt.
2018. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!