Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintek ez az illető meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek ez az illető meleg vagy biszekszuális vagy ugyan úgy a nőkhöz vonzódik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy munkatársam,22 éves és néha olyan érzésem van mint ha meleg vagy biszekszuális lenne csakbleplezi.


-Divatosan öltözik,haja beállítva!

-Nagyon sokat fotózza magát,ha horgászik,ha kocsiban ül meg úgy mindig mindenhol.

-Mindenkivel jóban van,de tényleg ami furcsa mert mindenki mindenkivel nem jöhet ki.Talán ezzel teszi elfogadottá magát?

-Nagyon sokszor kijelenti hogy nőkhöz vonzódik,ha elmegy egy lány egyből mondja hogy fuu jól néz ki meg ilyenek.Facebookon is az érdeklődési köre a nők.


Szóval most ez nekem furcsa,a cég elég nagy de még sem mondogat ilyent eggyik haverom sem.Olyan mint ha magának is hazudna,vagy nem tudom.

Persze nem látszik rajta semmi,sima átlagos ember de néha ez az érzésem.De lehet hogy csak nőmániás,bár rég volt neki barátnője is.De vannak ugye olyan férfiak akik tényleg minden nőt megnéznek meg elképzelnek dolgokat de most nem tudom hogy ez az illető melyik kategória!

Szerintetek?



2016. aug. 8. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de hívok egy takszit.
2016. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem feltűnèsi viszketegsège van hogy figyeljenek rá a csajok. Nem meleg. Nagy nőcsábász lehet akkor de biztos csúnya vagy annyira bunkó hogy nincs senkije :D

Lehet amúgy tèged èrdekel hogy biszex e :P

2016. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy ha nőcsábász már kellet volna neki egy másik nem? Egy nőcsábász nem tesz olyant h 1 évig vagy több ideig nincs neki barátnője,azoknak van mindig pont csajuk.Amúgy nem tudom hogy csúnya e,nem pattanásos meg ilyen,szóval nem az szerintem.De eléggé érzékeny ember például,könnyü megbántani is.De tényleg,azt mondjuk mondták már neki hogy túl nyálas ;D Amúgy csak úgy érdekel,soha sem ítélek el senkit sem.
2016. aug. 8. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz valamit tőle?

Ha nem, akkor olyan, amilyen! Akkor ne foglalkozz vele. Az Ő dolga!

Ha meg akarsz valamit tőle, akkor beszélj vele, és kiderül!

2016. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs de szoktam néha agyalni dolgokon,olyan amilyen nem bántásból tettem fel a kérdést.Csak érdekelt mások vélemènye :)
2016. aug. 9. 12:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a haverom,nem egy ismeretlen valaki.
2016. aug. 9. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az nem értem, hogy téged miért érdekel ennyire a szexuális beállítottsága
2016. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom,rosz szokás hogy túlzottan kívancsi ember vagyok :)

De tényleg semmi extra,csak szeretem észre venni az apró jeleket amiből megtudatom hogy milyen egy ember.Ma már egy nárcisztikusról is megmondom egyből hogy az,akár hogy rejtegeti valaki ;)Szóval csak szeretem magam képezni arra hogy megismerhessem az emberek igazi oldalát :) tudom pszhiológusnak kellet volna lennem! :)

2016. aug. 11. 07:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Na nem az.Nem kérdeztem meg tőle hanem egy csaj oda ült hozzánk 2 percre azt mikor elment akkor mondta hogy elmentek eggyszer beszélgetni valahová de a csaj többet nem akart.Szóval innen tudom hogy az illető nem meleg,próbálkozik a csajokkal de ezek szerint nincs szerencséje amit ugye nem ver nagy dobra az ember.
2016. aug. 17. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!