Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fél órán keresztül nyaltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél órán keresztül nyaltam egy lányt, és ezalatt 3x élvezett el, akkor?

Figyelt kérdés
....akkor mennyire jogos az igény egy hosszú szopásra?

2018. júl. 28. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem jogos.

En azert szopok mert szeretem tenni. Nem varok erte viszonzast de lehet azert mert kapni nem szeretem.

Szegeny te utana azonnal meg kellett szrxeljed a csajt pihenes nelkul.😃😶

2018. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na akkor a részletek: sok éves kapcsolat már, ismerjük egymást régóta. Az oral majdnem mindig kölcsönös, viszont ilyenkor mikor az egyik “ennyi időt foglalkozik” a másikkal és a másik is szereti ha kényeztetve van, akkor szerintem elvárható hogy ne kelljen kérni, hanem automatikusan működjön. De lehetett volna ez fordítva is, hogy félórás szopas után, jogosan kéri e a csaj, hogy ugyan, legyen mar ő is kényeztetve.
2018. júl. 28. 18:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha csak azért nyalod ki, hogy utána viszonozza, akkor ez nagyon gáz, mert valószínűleg úgyis viszonozni fogja, de nem kell viszonoznia, nem törvényszerű. Én bármikor adok úgy, hogy nem várok viszonzást, oké, hogy én is kapok, de a hozzáállás számít.
2018. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!