Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác csajozás helyett inkább prostizik?

Figyelt kérdés
Havonta 1x, mondjuk. Nem is próbálkozik lányoknál, még csak nem is beszél velük.

2018. márc. 12. 17:27
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kocsim, és a szüleimmel élek. Így ugye esélytelen vagyok az összes létező nőnél?
2018. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Ez amúgy szerintem tényleg azért van, mert egy 20-25 éves értelmesebb lány még egyetemista, ezért nekik nem is szempont a fizetésed. Egyszerűen diák még, és ő is csóró. Emiatt ha picit jól is keresel, és van már némi egzisztenciád, már értékelik. Még akkor is ha nincs Ryan Goslig fejed.

Szerintem fontosabb az, hogy meg tudd nevettetni, mint az hogy mennyit keresel.

Higgyétek el, pont inkább később 25-30 között kezdenek el egyre jobban szóba jönnni ilyesmik... hogy hosszútávon mennyire vagy stabil anyagilag, akarsz-e gyereket, megbízható vagy-e,mennyire gyerekes stb...

...de miért is kéne ezekre a komoly nőkre hajtani mindjárt, mikor 30-35 évesen is simán lehet ismerkedni a fiatalabb csajokkal.

2018. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

#51, ha vannak céljaid és egyetemre jársz, vagy építgeted a hosszútávú terveidet akkor nem gond ha otthon laksz.


Csak legyen oka, (pl spórolsz a tandíj muatt, vagy a vállalkozásra, továbbképzésre) és persze költözz el minél előbb. Vagy legalább belátható időb belül.


Nekem sok haverom él még otthon mert olcsóbb és mégis lett nőjük. Persze igyekeznek elköltözni. Van egy techáruházi eladó cimbim, ő mindennel együtt elég jól keres és sokat tud félretenni így hogy spórol a kecón. Kocsija sincs... nem elsődleges szempont.

Ezt simán be lehet adni a nőknek, így.

2018. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!