Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác csajozás helyett inkább prostizik?

Figyelt kérdés
Havonta 1x, mondjuk. Nem is próbálkozik lányoknál, még csak nem is beszél velük.

2018. márc. 12. 17:27
1 2 3 4 5 6
 11/53 Krukutyán Levente ***** válasza:
84%
Hát ahogy elnézem te$ám nem is nagyon állnának veled szóba, ha akarnád se. Alkalmazkodtál. Nem jutott suni így maradt az órabéres puni. Te dolgod. Így is el lehet vegetálni egy életen át, nekem nem ártasz vele és másnak se.
2018. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Erdekes, ha egy no csinalna ugyan ezt mint en, akkor o milyen magabiztos, onallo szemely lenne.


Ha egy ferfi csinalja, o luzer :))


Amugy miert vegetalas egy eleten at? Szerinted nem elhet teljes erteku eletet az akinek nincs noje?

2018. márc. 12. 19:14
 13/53 anonim ***** válasza:
82%

#5-ös vagyok


A normálisabb férfiak nem úgy tekintenek a nőre, hogy az egy dísz a pxna körül, és semmi egyébre nem jó, csak szexre. Ha ilyen a felfogásod, hozzáállásod, egy percig se csodálkozz, hogy nem találsz barátnőt.

2018. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Te nem erted meg, hogy en nem is keresek. Neked kene felfogni, hogy MINDEN ferfi igy mukodik. Szex szex szex erzelmek(majd kioli belőlük)
2018. márc. 12. 19:34
 15/53 Noren1989 ***** válasza:
97%

Csalódásmentes kufirc, kihasználás nélkül.


Viszont felmerül a kérdés, hogy a női társaságot miért utasítja el a srác...

2018. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó!

Talán, mert van esze a srácnak, és tudja, hogy nem ér annyit egy kapcsolat sem.

2018. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
75%

Én is prostizok, nekem sincs kedvem, energiám a nőkkel foglalkozni, mert tudom, hogy JELENLEG csak szexet akarok... Nevetséges a mai kapcsolatfüggű társadalom.

De a kérdezőnek elég súlyos gondjai lehetnek, talán pszichopata vagy nem tudom.

Egy férfinak is vannak érzelmei, jó esetben.

És semmi okunk lenézni a nőket...

2018. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 Noren1989 ***** válasza:
87%
#16, igen, igazad is lehet, de foglalkozzunk csak ezzel az izolált esettel. Várjuk meg a kérdező álláspontját.
2018. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Nekem abbol van elegem, hogy minden nekik kedvez, egy férfinek allandoan pitizni kell egy nő fele, nekünk kell mindent biztositani, es ok mit adnak cserebe? Puncit. Ezert dontottem ugy jo par eve, hogy en nem hodolok be senkinek, úgyis a penz korul forog a világ, en nem erzem cikinek a konnyebb utat.
2018. márc. 12. 20:41
 20/53 anonim ***** válasza:
67%
Semmi. Én nem mennék, de ez egy tiszta szerződés
2018. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!