Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác csajozás helyett inkább prostizik?

Figyelt kérdés
Havonta 1x, mondjuk. Nem is próbálkozik lányoknál, még csak nem is beszél velük.

2018. márc. 12. 17:27
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

40: Nekem megvan mindenem amire vágyok.


Amúgy ez egy fäszs@g amit a szakmunkásokról magyarázol, igen, egy befutott vállalkozónak most jól megy (kb még 2 évet jósolnak így az építőiparnak), a melós ugyan úgy szarért húgyért dolgozik, kb egy aldis pénztáros jobban keres egy melósnál. Tudom, mert villanyszerelésben van tapasztalatom.


De az eredeti témához visszatérve, lehet sok a havi 15k Egy barátnőt fenn tudsz tartani havi 15k-ból? Programokra vinni, mert ugye otthon ülni unalmas neki. Egy csöves Mekis menü 2 főre már 5000 Ft. És a mai nőknek ez édes kevés ugyebár.

2018. márc. 18. 16:10
 42/53 A kérdező kommentje:

Plusz a nők lenézik a melós férfiakat, itt is megbukik a teóriád, hogy mekkora biznisz prostizás helyett munkásnak taníttatni magad.


Mesterdiplomás mérnökként elég gáz, ha 150k-t keresel amúgy.

2018. márc. 18. 16:15
 43/53 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem gáz ha egy srác prostikhoz jár és ezt nem irigységből mondom. Annyi egyedülálló nő van hogy ha minimálisan igényes vagy magadra és nem vagy kőbunkó, akkor találsz barátnőt. Én is szeretem a szexet, de meghódítani egy nőt, és látni ahogy elolvad a kezeim alatt mert annyira jól érzi magát, ez legalább olyan jó és prostitól ezt az élmény soha nem fogod megkapni.
2018. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
"meghódítani egy nőt, és látni ahogy elolvad a kezeim alatt mert annyira jól érzi magát" - Erre nem mindneki képes. Pl, mert a természet kibabrált vele, vagy elégtelen nevelést kapott.
2018. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

#42, Nem írtam, hogy annyit keresek, pont arra célzok, hogyha átlag melóm lenne 120-150 nettóval, akkor baromira fájna havi 15-20K prostira.

Pont azt mondom, hogy aki "csóró", annak durván nagy kiadás a prosti. Aki meg jól keres, annak meg az elméleted szerint jut nő... amiben van is valami, mert jobb esetben a pénzt értelmes, izgalmas dolgokra fordítja és ezáltal érdekes férfivé válik. A normális nők nem a pénzre hajtanak, hanem egy jófej, kifinomult stílussal bíró, vidám érdekes embert akarnak.


Egyébként itt van egy nagy tévedés a nőkkel kapcsolatban:


1. Nőt nem (csak) azért hódítunk meg, hogy megdugjuk rendszeresen és így költséget takarítsunk meg a prostihoz képest. Ilyen módon össze sem vethető a prostival.

Segítek, egy nő nem csak egy húsdarab. Ha csak ezért kell, akkor tényleg kevés nő fog szóbaállni veled.

Isten ments, hogy egy nőt szórakoztassak, vagy eltartsak, luxus szarokat vásároljak neki.

Egy normális nőnek ezek nem kellenek.

Egy nőnek nem programokat csinálok drága pénzen, hogy szórakoztassam, hanem elviszem azokra a programokra és eseményekre amik érdekelnek, illetve elmegyek vele olyan helyekre amik őt érdeklik. Azért teszem, mert jólérzem magam vele és nem azért hogy kiszolgáljam.


2. A normális nőt nem kell állandóan menő étteremne hurcolni, hanem értékeli, ha összedobsz neki egy narancsos kacsát édesburgonyával, mézes mustáros öntéttel. Olcsóbban, mint a mekis szemét.

Mindezt egy jó vörösborral, amitől démonná válik az ágyban... de ehhez kell némi elegancia.


Ilyen módone egy normális huszonéves csaj nem kerül sokkal többe, mintha egymagad lennél. A kirándulások és események költségeit felezed, ami jó élmény magában is, jobb mint egyedül... de az se probléma ha egész hónapban mozizunk esténként vacsora után + van egy rakás ingyenes program is.


Azt mondom, ha egy csajra többet kell költened mint havi egy prostira, akkor ott a csajjal van baj...

2018. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Egyébként még egy tévhit a nőkkel kapcsolatban.


Nem a melós két önmagában semmi problémát nem okoz, ha jól keresel. Továbbra is tartom, hogy hetekbe telik gáz, víz és klímaszerelőt találni, mert fullra vannak táblázva.


Egy 25-30 éves nőnek egy valami fontos, hogy ne elégedj meg a melós léttel. Dolgozhatsz egy dohos gombatelepen, ha közben megvannak a hosszútávú terveid a kitörésre, és már gyűjtöd a pénzt csillogó szemmel a saját bizniszre. Persze ehhez kellő intelligencia is kell.


Nekem akkor is összejött egy csaj, amikor fullosan le voltam égve, szirszar melóim voltak... de nem érdekelt mert gyűjtöttem a tandíjra az egyetemen és tudtam, hogy 5 év múlva már máshol fogok tartani. Ha a csaj is ezt érzi rajtad, hogy van világképed és tartasz valahová... akkor leszarják, lehet csóró is.

2018. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Nem tekintem a nőket csak egy húsdarabnak, de én nem vágyok barátnőre, és így a prostizást érzem a legjobb megoldásnak.


Te valószínűleg már 30-40 éves vagy. Akkoriban, amikor te voltál 20on éves teljesen más világ volt, mint ma.


Egy mai korombeli 20éves lánynak ha nincs meg a 10k-s ajakfénye már sírógörcsöt kap.

2018. márc. 18. 17:32
 48/53 anonim ***** válasza:
35%
Cseszheti az ember az igényes megjelenést és illedelmes viselkedést, ha kellő anyagiak nélkül egyetlen nő sem jön össze vele.
2018. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Még ha össze is jön vele, úgy hogy csóró vagy, megnyered a személyiségeddel. Később amikor egy barátnője összejön egy tehetős pasival, akkor jönnek a gondok. Gonosz módon elkezd kasztrálni, hogy te miért nem keresel annyit, nem vagy férfi stb. Hány ilyet láttam már sajnos.


De bezzeg fordítva, hogy a nő többet keressen a férfinél hmm...

2018. márc. 18. 17:39
 50/53 anonim ***** válasza:

30 vagyok, és a cégünknél körülvéve 22-25 éves diáklányok és szakmai gyakorlók hadával (10 csaj minimum van)

Fiatalabb batátaim vannak 25 körül, és az ismert csajok nagyrésze 20-25 körül van.

Én egyáltalán nem találkoztam ezzel a jelenséggel... sőt, pont azt vallom, hogy a 20-25 éves egyetemisták csak jól akarják magukay érezni, és egy albérlet is megfelel erre a célra. Már attól is teljesen odavannak, ha elviszed őket kocsival kirándulni, mert az milyen felnőttes már.


Lehet fiatal értelmes egyetemista lányok ilyenek csak. Tény, hogy én ilyeneket ismerek kivétel nélkül.


Az általad butácska aranyásó cicababákkal én nem is találkozok sehol, mert nem érdekelnek. Gondolom aki a kettes érettségi után egyből műkörmös lesz, meg fodrászsegéd, vagy pultos csaj, annak tényleg nem elég ez az életszínvonal...és szellemileg beérik a 10 ezres szájfény utáni vágyakozással, meg a buta Éjjel Nappal Budapest.

2018. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!