Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác csajozás helyett inkább prostizik?

Figyelt kérdés
Havonta 1x, mondjuk. Nem is próbálkozik lányoknál, még csak nem is beszél velük.

2018. márc. 12. 17:27
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
23%

"nem tudod azt elérni,hogy 1 lány felnézzen rád.Mert nem tudod éhesen hagyni,hogy kíváncsi legyen rád"

Na és azt hogy lehet elérni okoska?:)

2018. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Audi s8 :))


Viccet félretéve, ez a probléma, hogy egy nőt mindig le kell nyűgözni, hogy megnyerjed az érdeklődését.

2018. márc. 13. 15:57
 33/53 anonim ***** válasza:
79%

Hát jóhogy, miért mit gondolsz miről szól ez az egész?


Arról bemutasd magadat, az értékeidet. Nem feltétlenül tökéletes külső, 25-30 között a nők sokkal inkább vágynak biztonságra, mint egy alfahímre.


Erre való az ismerkedés. Ez olyan mint egy kölcsönös állásinterjú. Ha valaki nem elégedett a másikkal, akkor kalap kabát.

Ez fordított esetben is így van a csajokkal.


Az idejét senki nem fogja tölteni egy az élet minden területen sikertelen emberrel. Igen a nőknek lehet könnyebb dugópajtást találni, mert az egész biológiára épül.

...de igazi társat akár 1-2 hónapon túl, nekik sem egyszerű annyira.


Az a baj, nekem is fájdalmas volt beismernem, hogy a szintemnek megfelelő csajokat kell keressek. Vagy emelnek kell a szintet más módokon. Ha nem kiemelkedően jó pasi az ember, akkor sok mással lehet és kell is kiemelkedni... de ehhez kreativitás és intelligencia kell sajnos. Ki kell találnod magadat.


Mondom én nem ítélem el a prostikat, dugsz egy jót felelősség, érzelmek nélkül. Szerintem még jobb is mint az egyéjszakás, ami mindig elszarja a dolgokat.

Csak arra kell vigyázni, hogy nem szabad megszokni azt, hogy ugrásra ott terem a csaj mindig...és azt sem, hogy ilyen kaliberű nők szóbaállnak veled.

Ez irreálisan felviheti az elvárásokat...

2018. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
52%

"Az a baj, nekem is fájdalmas volt beismernem, hogy a szintemnek megfelelő csajokat kell keressek."


Pff... Szerintem meg nem kell.

És ez így különben is szánalmas, hogy már neked sem tetszik, de azért kompromisszumot kötsz, "jó lesz ez, bár nem tetszik teljesen, a majd elleszünk életünk végég", mert ha nem kötsz kompromisszumot, akkor nem lesz semmilyen kapcsolatod. Vagy annyi az esélyed rá mint a lottó 5re.


De neked MINDENKÉPPEN kell az a kapcsi...

2018. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
64%
"de majd elleszünk életünk végéig" *
2018. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 Gábor19... ***** válasza:
50%
Jól teszed, egészségedre!
2018. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

#34, látom nagyon nem fogtad fel amit írtam.


Nem mondtam véleményt magamról, csak azt, hogy nem top modell fullos csajokat keresek, hanem normális földi halandókat.


Lehet nem vagyok Brad Pitt, de sok mással kompenzáltam. Van egy qrvajó munkám, amit imádok, és jól is keresek vele. Sokat művelődtem, tanultam az utóbbi 5 évben. Fejlődött a stílusom is, mind öltözködésben és igényességben is. Sok érdekes szenvedélyem van, amit közösen is lehet csinálni a lánnyal. Egyszóval helyrejött az önbizalmam, kicsit már egészségesen egoista is lettem :D sok dologra vagyok büszke amit elértem.


Emiatt én megtehetem, hogy a "külső" tulajdonságaimhoz mérten magasabb szintű lányokkal randizzak. A nők terén is kifinomult az ízlésem, ne aggódj... csak olyan valakivel jövök össze akivel külsőre és belsőre is passzolunk. Befőtt kapcsolatból nem kérek, mert független önálló személyiség vagyok.

Ráadásul a nők szerintem kevésbé hajlamosak külső alapján dönteni, ha van más. A "jó pasi" náluk egy egészen más fogalom, mint nálunk a jó nő. Így lehet az, hogy egy mongúzejű ismerősöm, de hatalmas figura, felszedte a legjobb csajt akit ismerek. 5 éve együtt vannak...én hozzá képest Ryan Gosling vagyok, kétszer :Dd

2018. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
25%
Elegendő pénz és egzisztencia nélkül prostikon kívül más nem jut a mai férfiaknak. Amíg nincsenek meg ezek, felesleges energiapazarlás ismerkedni.
2018. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, kedves utolsó.
2018. márc. 18. 15:50
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Egy-kétszer még oké gyakorolni, gátlásokat levetkőzni... utána viszont erősen leesik a "megtérülési értéke" ... mitöbb k..urva sokba kerül, szó szerint.


Havi 1x alkalom 18-20K, kb arra elég hogy vágyakozz az egészre, de ugyan úgy kell racsnizni mellette. Sőt rá is lehet szokni így, mert megszokja az ember a könnyű puncit.


Szóval pár alkalom után szerintem nem éri meg.

Gondolkodjunk reálisan, jó meló és egzisztencia nélkül havi 18-20 rongy qrvára fájna nekem, mondjuk egy 120-150 ezres átlag fizuból.


Ez pont elegendő lenne egy kondi/sportbérletre, havi kirándulásra, érdekes programokra amivel izgalmas pasivá válhatsz, ... vagy nyelvtanulásra, esti iskolára amivel egy fokkal jobb melód lehet.

Nekem az lenne a stratégiám, ha az egyetemet irreáliásnak tartanám, hogy bevállalnék egy szakképzést. Pont kijönne a qrvák árából. Óriási piaci rés a szakképzett munkaerő. Gáz, víz, villanyszerelő gyakorlatilag nincs az országban. Pl klímás szakember annyit kereshet nyáron, hogy feldughatom a mérnök mesterdiplomámat mellette. Konkrétan haverral tervezünk egy klímás céget, mert ismerős adózva 700 nettót kaszált ezzel.

Pont kijönne a qrvázás árából.


Fél év racsnizás ehelyett és embert faragnék magamból, f...sza melóval és egzisztenciával.

2018. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!