Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác csajozás helyett inkább prostizik?

Figyelt kérdés
Havonta 1x, mondjuk. Nem is próbálkozik lányoknál, még csak nem is beszél velük.

2018. márc. 12. 17:27
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
83%

Barátom, ha te pitizel/pitiztél a csajoknak vagy azt hiszed erről szól ez az egész, akkor sajnos lúzer vagy és fogalmad sincs hogyan működik az egész.


Egy férfi határozott egyéniség, önálló, nem kapcsolatfüggő és teljesen kizárt, hogy pitizzen bárkinek is. Nincs az a nő, ki parancsolhatna, manipulálhatná őt.

Egy valamirevaló férfinak van akkora kisugárzása, hogy pont ezekkel a tulajdonságokkal tudja meghódítani a nőket.


A nő pedig, nőként érezheti magát mellettünk. Egy társ, aki kiegészít, támogat, jól érzem magam vele, és viszont. Feldobja a mindennapjaimat és én is az övéit. Ez nagyon nem a kúrásról szól és nem is az érzelmekről.


Ha te nem tudsz, nem tudtál meghódítan ilyem módon egy nőt sem, akkor magadban és a személyiségedben kéne keresni a hibát. Persze választhatod ezt az utat is, maximum a pénzed bánja, de legalább dugsz egy jót. Nem szeretkezel, hanem dugsz. Igen, az is valami. Néha az is kell és egyszerűbb is. Nem ítéllek el ezért... Viszont akkor koncentrálj ezerrel a karrierre, vállalkozásra, személyiségfejlesztésre. Válj izgalmas egyéniséggé, igazi férfivé.


Aztán meglátod, a nők fognak kopogtatni az ajtódon, ha sokat értél el. Nem a nők miatt barátom, hanem magad miatt!

2018. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
86%

...és az nettó fasság, hogy minden férfi ilyen. Tudod aki kicsit is intelligensebb, vagy nem pszichopata, annak a szexualitás csak egy fűszer.

Koránt sem csak a dugás miatt hódítjuk meg a nőket, de ha erre a kérdésre nem tudod a választ, akkor komolyan el kéne gondolkoznod a témáról, vajon helyén van-e a realitásérzéked.

2018. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
81%
Mekkora baromság.
2018. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
42%
Én sem csajozok, mondjuk én a külsőm miatt nem, meg meguntam,hogy akikkel alakult volna valami, azok inkább visszamentek az exhez, holott ők kezdtek ki velem. Legutóbb egy kolléganőmmel próbáltam valamit összehozni, nem jött össze, most van "barátja", aki még nem szakított a másik nőjével. Ez az agyhalott lányka meg szerintem el is hiszi,hogy fog azzal a másikkal szakítani. Társkeresőn is milyen nők voltak már, menjek el azért,hogy lássam,ahogy ül a kocsmában,issza a boros kólát és idegeskedik valami csávó miatt. Elég volt ezekből, inkább felhívok egy nekem tetsző nőt, lebeszélem vele a dolgokat,megyek,jól érzem magam. Inkább ez,mint görcsöljek,meg próbálkozzak, aztán ugye a csaj a 625456 jelentkező közül biztos,hogy nem engem választ.
2018. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
86%

Hát ja, mint minden jó dologért ezért is keményen meg kell küzdeni.

A karrier nem épül ki magától,érdekes kihívást jelentő munka sem jár azonnal mindenkinek.

Ez így van a nőkkel is.


Valakinek nyilván nehezebb a külseje miatt... de az kompenzálhatja mással.

Valamivel ki kell emelkedni a tömegből, hogy téged válasszon.


Igen, nekem van pár kifejezetten átlagos, sőt csúnyácska, alacsony haverom. Csak sikerült nekik jó nőket felszedni. Igaz, keményen melóznak, másban értek el sikereket. A siker önbizalmat adott nekik és erőt... azzal le is szarják ha nem jön be nekik egy csaj, jön a következő. Ha nem jön, akkor elmennek kutyaszánozni Izlandra, vagy egy indonéz szigetre felderíteni mi van ott. Mert megtehetik, vagy ott szednek fel csajt, mert europaiként teljesen más kultúra, vagy hazajönnek tele élményekkel.

Úgy válsz érdekessé a nőknek, hogy közben magaddal foglalkozol. Magadat gazdagítod élményekkel, és tudással.

2018. márc. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
47%

És mi lenne, ha prostizás helyett megpróbálnál csak szexre épülő kapcsolatot kialakítani egy lánnyal? Érzelmek és "pitizés" nélkül. Az legalább ingyen lenne, és sokan csak azt keresnek, mert éppen olyanjuk van. Vagy téged a folytonos változatosság is külön gyönyörködtet?


24/L

2018. márc. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 26. Én is keresetem már több alkalommal is neten élőben, de nem nagyon van aki meg akarna ismerkedni. Minden nő a Mr. tökéletes keresi és észre sem veszik azt aki talán lehet többet is tudna nyújtani.
2018. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
50%
27-es hsz.: Mondhatod 26-oskának. Neki csak füttyenteni kell, és rögtön van szexpartnere. Ezzel ellnben a férfinek (itt elsősorban a rondákra gondolok) vért kell izzadni, hogy lyukhoz jusson.
2018. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
51%
nagyon jó tanácsot adott a 26-os valóban...Nem baj,hogy szex kapcsolatnál még inkább fontosabb a külső?
2018. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
66%
Ha már csak a sz-e-x-r-ő-l beszélünk!!! A p.r.o.s.t.i nem fogja vissza adni azt amit bele fektetsz energiát.Soha a büdös életben nem fogod megtapasztalni milyen ha 1 nő igazán kíván és adni akar neked.Szex és sz-e-x között is óriási különbség van. Kis p.ö.cs koromban én is így gondolkoztam talán,de mára a valóságban élek.Épp azért nincs nőd mert pitizni akarsz és nem tudod azt elérni,hogy 1 lány felnézzen rád.Mert nem tudod éhesen hagyni,hogy kíváncsi legyen rád.A poén csak most jön.Lehet nap mint nap tömkelegével sétálsz el olyan lányok mellett akiknek tetszel is,csak nem veszed észre. kb. 1,max 2 perc alatt meg lehet bizonyosodni hogy tetszel e neki vagy sem,de van amikor elég pár pillantás is és a reakciól leszűrése. Amúgy sosem az a lényeg hogy mit akar 1 fiú 1 adott lánytól,hanem inkább az hogy, hogy éri el!! Mert lehet stílusosan,vagy alpári módon.Akinek van stílusa szexre is tud kulturáltan ismerkedni.Hisz lányok is vágynak sz-e-x-r-e,csak nem szeretik ha le kezelik őket,vagy használati tárgyként kezelik.
2018. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!