Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác csajozás helyett inkább prostizik?

Figyelt kérdés
Havonta 1x, mondjuk. Nem is próbálkozik lányoknál, még csak nem is beszél velük.

2018. márc. 12. 17:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
68%

Gáz.

A csajozásnak kisebb a kockázata, sok szempontból.

2018. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
41%
Jól teszi. Nem igazán éri megm próbálkozni a rendes nőknél. Érdemes protizini, ott biztos a szex legalább.
2018. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
50%

#1:

Miért lenne gáz?

A prosti nem nyafog, nem húzza a száját, nem fáj a feje, nem röhögi ki az embert.

2018. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
47%
Igen a nők kicsit el vannak szállva maguktól és esélyt sem adnak a férfiaknak. Sajnos itt tart a világ! És itt is lesz vége!
2018. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
49%

3. Azt csak képzeled. Neki is lehet rossz napja. Hiába ez a munkája és ezért kap sok pénzt, megesik, hogy nincs kedve hozzá, nem engedi ezt se, azt se.

Hátrány pl. ha normális lányt talál egyszer a kérdező, lehet a prostizás miatt fogja elutasítani. A prostik mégiscsak egy maffia részei. Ha valami nem tetszik neki, küldi a stricijét, aki ellátja a vendég baját. Én tuti kihagynám, bár nem ezek miatt. Na meg a prostikon naponta más férfi megy végig, azért velük mégis szívesen... Csajozásnál a legtöbb csajnak nem volt ennyi partnere.

2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
19%

#5:

Ha van egy csöpp esze a kérdezőnek, nem mondja el a barátnőnek. AMiről nem tud, nem fáj.

Lehet, hogy a kérdező ropnda és tudja, hogy a nőknél úgysem lenne esélye, szóval kihagyja a fölösleges köröket.

2018. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda egyáltalán, sokan csodálkoznak, hogy miért nincs nekem barátnőm.


Valahogy engem mindig taszított a gondolat, hogy egy nőnek pitizzek, hogy jöjjön el velem randira, utána mindig a kedvében járni, a hülyeségeit hallgatni egy dolog miatt, a szexért.


Mert miért is ismerkedik meg egy pasi egy nővel?? azért hogy megdugja. Nem azért mert jófej, vagy ilyesmi

2018. márc. 12. 18:10
 8/53 anonim ***** válasza:
79%

hát ha így gondolkodsz, hogy a nő semmi másra nem jó, csak szexre, akkor szerintem is maradj a prostiknál... egy ép eszű nő sem kezdene egy ilyen legalja emberrel, ezt jól látod


25N

2018. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Miért, 25N kis csillag, egy pasi szerinted mit akar egy nőtől??Lakberendezési tanácsokat kérni? :)
2018. márc. 12. 18:52
 10/53 anonim ***** válasza:
48%

8as:

A kérdezuő kicsit zanzásítva írta le, miért akarunk nőt? Ott vannak az érzelmek, de a lecsupaszított lényeg a szex.

2018. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!