Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajoknak ugyananniyra kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak ugyananniyra kell a szex, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 19:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Vagyis elég sok szar minőségben!
2018. jan. 23. 07:20
 12/20 anonim ***** válasza:

Megesett, de ott nem volt folytatás.

De nem belőlem kell kiindulni, elég látni, hány ilyen kérdés van, mint ez pl:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Vond le a következtetést...

2018. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nálunk például én akarom többször, a párom alig kívánja. Szinte teljesen leszoktam az orális szexről is, mert neki az is felér egy dugással és akkor még később van szex. 28N
2018. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12# SEMMILYEN Következtetést nem lehet levonni ebből. Mindenkinek más jó. A csaj nem itt kérdezte volna,hogy kidobja e ha más téren nem lenne rendben minden. Bannak olyan csajok sok,akik szeretnek panaszkodni, de ez semmit sem jelent.

Viszont a 9 houzászólásodnál kezdődik a Te ill. a többi nő 'problémája' is. Te azt állítod,hogy én, mert a beszédemből leszűrted (amúgy nem sértődök meg,csak tényszerű vagyok) rossz vagyok az ágyban. Én nem ma másztam le a galvédőről,szóval láttam már egy két dolgot. Olyan lámyok,akiről soha életedben nem gondoltad volna úgy dugnak,mint aki 20 ébe nem kefélt!

Namármost szerintem a puding próbája az evés!

2018. jan. 24. 22:20
 15/20 A kérdező kommentje:
Mondanám,hogy ha nem hiszed próbáld ki,de nem vagyok bunkó
2018. jan. 24. 22:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Elsőre leírtam, hogy nem mindegy a körítés, a szex minősége. Pont azért nem írtam egyebet, mert ez mindenkinél mást takar. De azért abban kiegyezhetünk, hogy egy száraz reszelést aligha lesz nő, aki élvez... Meg szopás legyen, de visszafele semmi. (Nem az volt a lényeg, kidobja-e, vagy se, legalábbis én nem ezért linkeltem. Tele van az oldal olyan kérdésekkel, ahol a pali azt hiszi, a dolog csak RÓLA szól...)
2018. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Van aki már attól elélvez,ha hozzányúlnak,volt olyan barátnőm aki 5 perc alatt elélvezett és olyan is aki 30-40 perc alatt tudott csak. Sok múlik a nőn is! Ha olyan a nőnek a hozáállása,akkor nem lesz semmi. Gumival dugni sem az igazi,nem tudom próbáltad-e már. De anélkül meg életveszély.
2018. jan. 24. 22:55
 18/20 anonim ***** válasza:

Van olyan eset, mikor még kapcsolatban is muszáj felhúzni, mert az a kisebbik rossz.

De nyilván jobb nélküle.

Aki meg nem mondja/jelzi, mi a jó, csak várja a csodát, az meg is érdemli.

De azért... Mikor a másikat nem is érdekli, ott gáz van. Na nyilván én ezt nem hagyom, mert akkor inkább nem szexelek...

2018. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én mostanában kapcsolatban is csak gumival szoktam,de a mai gumikat meg 10 max 15 percre tervezik! Tapasztalat! Egyébként is szűkek. Nem tudom vagy ezeket japánok tervezik vagy az átlagnak ilyen a mérete.Egy 30 perces menet megeszik vagy 3 gumit.
2018. jan. 24. 23:41
 20/20 anonim ***** válasza:

„A volt barátnőimnek ezzel nem volt problémájuk érdekes”

- Tényleg érdekes! Vajon miért múlt időben beszélsz róluk?!


„Egyébként is szűkek. Nem tudom vagy ezeket japánok tervezik vagy az átlagnak ilyen a mérete.Egy 30 perces menet megeszik vagy 3 gumit.”

-pfff… nem az „aliexpress”-ről kellene rendelni! Tényleg nem tudod, mi a minőség.


Na, ilyen az, amikor valaki kötekedni akar. 😚

2018. jan. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!