Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajoknak ugyananniyra kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak ugyananniyra kell a szex, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Elviekben igen. Viszont nem mindegy a körítés, ha szar a minőség, na az olyan nem kell.
2018. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem igen, nagyon kell. 30N
2018. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen, csak nagyon nem mindegy kitől.
2018. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Igen, és álljatok már le ezzel a nőknek nem kell a szex dumával :D attól hogy a lányok nem úgy mondják ki mint a fiúk még igenis van kedvük hozzá

Mondjuk van mikor a suliban én is hangosabban mondok dolgokat amiket nem kellene😂

2018. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A jó szex!
2018. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1. Milyen körítésre gondolsz? Mit érzesz minőség alatt?

2. Hogy nézel ki?

2018. jan. 22. 22:24
 7/20 A kérdező kommentje:
3. Hogy érted? Te kitől szeretnéd?
2018. jan. 22. 22:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen. Csak mivel nekem szerelem nelkul nem szokott jo lenni, ezert felesleges szexelnem valakivel, mert nem enyhul a dolog, csak legalabb jol szegyellem magam utana. Szerelmes meg nem vagyok most. Ugyhogy marad a vagyakozas.
2018. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Hogyan izgat fel, hogy nyúl hozzám, hogy reagál arra, ahogy én érek hozzá, mennyire figyel rám, mennyire érdekli, és mennyire tesz érte, hogy nekek is jó legyen.

Mennyire van képben, hogy egy nőnek nem elég, ha benyomja és ki-bezhúzigálja, stb...

De ha mindezt magyarázni kell, akkor valószínűleg nem véletlen a kérdésed, vagyis nem a te szexed az, ami kell a nőknek.

2018. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
1. Úgy látom te kötekedni akarsz. Nem azt kérdeztem,hogy kell szexelni! A volt barátnőimnek ezzel nem volt problémájuk érdekes! Dé az viszont furcsa hogy ha ilyeneket írtál,valószínűleg elég sok rossz szexben volt részed:)
2018. jan. 23. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!