Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok szexeltetek már nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szexeltetek már nálatok jóval magasabb lánnyal? Milyen volt?

Figyelt kérdés
tehát mondjuk ti voltatok 1.80 alatt a lány meg 1.90+

2018. jan. 22. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem de szeretnék. (jelentkezni privátban lehet:D viccet félre téve, miközben sok magas csaj sír amiatt, hogy milyen sekélyesek a náluk alacsonyabb pasik, mert nem hajtank rájuk sokszor a magasabb nők se kezdenek már elve alacsonyabb pasival)
2018. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Izgalmas volt. Van valami különleges benne:)
2018. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

184 cm vagyok férfiként.

Szerinted találok 190 magas nőket ? Megsúgom: rohadtul nem.

Két oka van:

1. mert nem léteznek

2. ha mégis találsz, lenéz, mert alacsonyabb vagy nála.


Ilyen egyszerű a játék.

Hol vagytok magas nők ?!


ITT LEHET JELENTKEZNI.

2018. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hááát, szex nem lett belőle, de kavartam 2 csajjal akik nagyobbak voltak, igaz csak éppen, de tök alacsonynak éreztem magamat mellettük. Én szeretek leteperni, dominálni, feneket fogdosni, letámadni, de tök nehéz egy magas csajjal. Nem mondom, hogy nem élveztem, de egészen más.

Az egyetlen ami szerintem nagyon tetszett volna, hogy állva tudtunk volna szexelni, én hátulról. Imádom ezt a pózt, de ha kisebb a partner, akkor neked nagyon terpeszelni kell, ami fárasztó...

2018. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon volt még nálam magasabb barátnőm. Volt már 180 centis hölgyemény is, akivel jártam, de még nála is magasabb vagyok, nem is kevéssel.
2018. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem volt meg ilyen....elég magas vagyok. ::))

De az ágyban úgyis egyformák vagyunk, nemigaz??!!::))

2018. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Valóban van benne vlami izgató, mivel jóval magasabbak voltak mint én azt éreztem hogy vigyáznak rám :) Ami még kellemes volt imádni a hosszú combjaikat
2018. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
184 vagyok, a legmagasabb barátnőm 180 volt. Hát elég furi volt a helyzet a csóknál, nem kellett lehajolni, nem igazán éreztem azt ami az alacsonyabb nőknél, nem volt olyan törékeny. Az ágyban olyan volt mint a többi, talán kicsi tüzesebb de ez nem magasságfüggő. Egyébként átlagosan szűk és átlagosan mély volt, semmi különös. De a kedvenceim a 160-17 között vannak.
2018. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Nukleáris volt. 1.83 voltam és azt éreztem hogy akkor még rövidebb vékonykább farkamnál háromszor kényelmesebb kéjbarlangban járok a végét nem éreztem. Másnap reggel megtudtam hogy Bill bácsi az ismerősöm és én vagyok a 34es számú férfi..
2018. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bőven 2 méter felett vagyok, elég durva lenne nálam magasabb lányt találni :)
2018. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!