Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexeltetek már hármasban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltetek már hármasban?

Figyelt kérdés
És milyen felállásban? Jó volt? Mennyivel másabb, mint a normál 1 férfi - 1 nő állás?

2018. jan. 11. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, szexeltem már hármasban.


Voltam már 2 nővel is és a haverral dugtunk már 1 nőt egyszerre.

Mennyivel másabb? Leírhatatlan!!

2018. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Csináltam már igen. 2 lány 1 pasi felállásban. A srác előtt le a kalappal, hogy órákig bírta velünk az iramot, ki tudott elégíteni mindkettőnket. Valami isteni farka van neki... :)


20/L

2018. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt mindkettő, jó volt, különleges élmény. Remélem még lesz is.

30/F

2018. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt hármas két férfi egy nő istenien izgalmas dolog !
2018. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen 2ff 1n nagyon élveztük 36N
2018. jan. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen,feleségem+1 férfi. Teljesen más
2018. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen valamikor az én fantáziámat is piszkálta, milyen lehet a 2N/1F felállás. Nos, nekem korántsem volt akkora durranás se, mint az imádott nővel egy sima kommersz dugás. Két nőre figyelni, megosztani magad, hogy mindkettőnek nagyjából azonos mennyiségben jusson belőled, odafigyelni, hogy egyiknek se lohadjon a kedve, miközben a másikkal foglalkozol, nos, nekem ez kicsit lehangoló volt.
2018. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fantasztikus érzés volt. Nekem a 2f 1l felállás nagyon bejött. Nemrégen a haverommal dugtunk egy lányt ketten, aki az ő ismerőse volt. A lány szerencsére mindenben benne volt. Nekem a legnagyobb élvezetet az jelentette, amikor már szendvicsben csináltuk, és végig én dugtam a lány popsiját. Mondhatom nem kevés ideig tartott és keményen megdolgoztam :) Egyébként is imádom az análszexet, de ez volt a legjobb dolog az életben:) 33f
2023. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!