Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam le a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a baratomat a verekedesrol? Es meg arrol hogy ne legyen szexbe eroszakos.

Figyelt kérdés

Ne nezzetek nagyon hulyenek, baratom 17, en 18 vagyok. Igen folyamatosan amikor rajon az agyf__z akkor megver..rendesen okollel gyomorba, arcon, meg megfujtogat.. hetente legalabb 3x.. nem lehet semmit tenni ez ellen..ez lenne az egyik..

Es a masik:

Miert van az hogy ha en szeretnek dugni vele akkor o nem akarja viszont ha en nem akarom es o igen akkor mindenkeppen meg teszi, lefog..nemtudok semmit tenni ellene.. szeretem nagyon, vele élek egy hazba..

Azt most felejtsetek el hogy hagyjam el a pics_ba mert nemfogom mert szeretem es lehet nem eri meg de akkorse fogom elhagyni..

Valaki pliiiz segitsen! Otleteket adni, vagy tapasztalat? Igen tudom mas lany mar az elso vagy a masodik ilyennel elhagyta volna de en mas vagyok mint ok.. masfel eve vagyunk egyutt..

18/L


2017. okt. 17. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
És igen, a TE hibád hogy megver mert hagyod neki, abból lesz áldozat aki hagyja, te nemhogy hagyod, támogatod ebben, csak a te hibád jogy megver és ha olyan hülye vagy hogy direkt meg se próbálsz változatni,rohadtul meg is édemled.
2017. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mivan akkor ha valaki tetovalt? En nekem is van 10db..es akkor mivan?? Megmondtam az oltogatos, mindennek elmondos emberek meg hanyagoljanak mert k.vara nincs szuksegem basztatasokra.. hulye vagyok igen.. es akkor mivan? Ti tokeletesek vagytok?? Ti sose hibaztok? Nem vagyok csunya..egyatalan nem.. ha ismernetek nem ilyen velemennyel lennetek rolam es nem ilyeneket mondanatok, de nem is baj h nem ismerlek titeket..
2017. okt. 18. 15:21
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

Orvosi eset vagy, kezeltesd magad. Az agyi kapacitásod a béka segge alatt van. Ezt a kérdést kár volt kiírni...

(Én is tetovált vagyok, mégsem vagyok ekkora gyökér, mint te...)

2017. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Vanilyen ;) de megis csak normalisan kertem segitseget..de ti bsztok oltogatas nelkul irni dolgokat..
2017. okt. 18. 19:27
 25/28 anonim ***** válasza:
Jó akkor ne hagyd hogy megverjen. Ha folytatja hagyd ott.Ha nem hagyod mert szereted akkor edd meg amit főztél.Akkor nincs semmi értelmes megoldás.
2017. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz és elfajul hidd el a kórház nem ilyen vicces.... aberrált ember mellett maradni aberrált dolog....
2017. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

De mégis milyen segítségre gondolsz?

Lökd le a lépcsőn, úgy, hogy túlélje, de legyen nyomorék. Akkor ki lesz neked szolgáltatva, de nem fog megverni, mert nem tud, te meg ott lehetsz vele és szeretheted.

Ha ott hagyni nem akarod, csak ez a megoldás van.

2017. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A tipikus hü-lye pi-csa. Meg is érdemli.
2018. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!